Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, szerintetek...

Mit gondoltok, szerintetek érdemes lett volna panaszt tenni, és jogosan mondtuk el a főnöknek hogy milyen rossz pincér volt egyik másik?

Figyelt kérdés
4 napos nyaralásról ma értünk haza. Még ott, ugye elmentünk egy étterembe és ott volt egy csaj és aztmondta anya hogy udvarolt a csajnak a srác miközben vette fel a rendelést és rosszul vették fel a rendelésünket, mert ki volt írva hogy van steak burgonyájuk, ami azthiszem egy ilyen fűszeres burgonya, de náluk az olyan volt hogy sima krumpli ami még meg sem volt sózva, és azt hozták ki anyának, már eleve ez rossz benyomás volt. Aztán, már régóta szerettem volna gyrost enni, és ott lehetett kapni, na mondom eszek egy gyros tálat, meg is vették nekem, de csípős öntettel hozták ki nekem, pedig még meg is kérdezték hogy milyen öntetet kérek mellé, és mondtam hogy kaprosat, erre leálltak ott vitázni, hogy márpedig neki csípős volt felírva, kihúzott a zsebéből vagy három papírt, de nem találta a miénket, ezért visszament, és hozott sok idő múlva egy gyrost kapros öntettel végre. És ugye mi két család voltunk, a másik pincér közbe hozta apa barátjának a családjának a kaját, és olyan erővel lecsapta a tálat, hogy a fele krumpli kiesett az asztalra. Annyit mondott, hogy elnézést, de azt is olyan hangsúllyal, hogy ilyen flegmán tudjátok, aztán elment. Kijött a főnökük, és neki is elmondtuk, aztán meg a pincérek is ott voltak, és a csaj aki leejtette a tàlat hogy kiesett a krumpli, az még elkezdett sírni is, és mondta hogy jaj neki remegett a keze.

2021. aug. 1. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon úgy tűnik a leírásodból, hogy pont annyiszor szolgált fel eddigi életében a csaj,

mint ahányszor te voltál már eddig étteremben.


Vagyis egyikőtök sem egy spíler...

2021. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!