Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne szakítani?

Érdemes lenne szakítani?

Figyelt kérdés

Sokszor megbánt engem különböző dolgokkal, de azt mondja ő velem szeretne most már maradni. Volt már olyan, úgy összevesztünk majdnem szakítottam vele. Azt mondta úgy megbántottam, mint a ribi exe. Ilyenkor azt mondja, hogy hogy lenne nekem szívem vele szakítani, mert neki nem lenne hogy ott hagyjon engem, meg hogy nem bánnám-e meg. Azt mondja lehet jobbat, de lehet rosszabbat találnék utána.


A veszekedés tárgya az, hogy nem érzem, hogy annyit kapnék tőle, mint az elején. Eleinte a csillagokat lehozta volna nekem, már meg könyörögni kell egy közös programért is. Mindig csak kitolja a dátumokat. De ha azt mondom, hogy ne aludjon most itt nálunk, akkor megvan sértődve. Előfordult már, hogy inkább a haverjaival töltötte az időt, pedig nem sokszor találkozunk.


Azt mondja velem tervezi a jövőt, de csak akkor ha rendesen viselkedek.

Szerinte engem meg kellene jól nevelni, mert nem kicsit elkényeztetett engem. Ezt viccnek szánta.

De egy ilyen veszekedés után én kielégítettem őt, de ő engem nem, majd azzal viccelt, hogy ezt büntetésnek szánta. Pedig előtte kibékültünk.


2021. aug. 2. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem olvastam végig, de ha felmerül egy akkor igen.


Most elolvasom.


Elolvastam.


Igen, dobd ki.

2021. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Megbánt

Megalázz

Úgy ugráltat mint valami kutya


Biztos hogy ezerszer jobbat találsz nála

És ne hagyd neki,hogy vissza könyörögje magát hozzád

2021. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Szórakozik, sőt érzelmileg zsarol. Ha nem akarsz a jövőben egy idegroncs lenni, aki állandóan azt kapja otthon hogy majd ha, majd ha .... akkor otthagyod. Rajtad múlik kit engedsz az életedbe, nem rajta. Még le is rib**ett. Mire vársz???
2021. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Dobd ki, nem érdemel meg Téged!
2021. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Azzal viccelt, hogy büntetésnek szánta?😂😂😂 Ez egy szánalmas szarházi, dobd már ki.
2021. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Ismerős a kérdés. De dobd ki. Jobbat érdemelsz.
2021. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"egy ilyen veszekedés után én kielégítettem őt, de ő engem nem"


Akkor ne hibáztasd, ha rendszeresen veszekedni fog!

:)

2021. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Tünjön el ez a fickó, nagyon buta!



Fogsz még jobbat találni.

2021. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
ha mellette maradsz, megérdemled, saját magadat bünteted, mazochista vagy.
2021. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyan mint a mocskos exem. Egy nárcisztikus pszichopata tetű. Dobjad csak nyugodtan, mert amúgy előbb-utóbb ő fog ha megelégeli, hogy szóvá mered tenni a hibáit, nem ugrálsz a kedve szerint stb. Ennek a veled tervezem a jövődet dolognak meg ne dőlj be.
2021. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!