Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek elég 3-4...

Van olyan, akinek elég 3-4 óra alvás és mégis frissek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Amikor 16-20 éves voltam igen .

És sose értettem miért jó vasárnap délután aludni

26 évesen kell a 9 óra,főleg hajnali kelés miatt mert menni kell a melóba,most értettem meg igazán a vasárnapi szieszta alvás lényegét és milyen jól esik

2021. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viktor urunknak.
2021. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azonnal az Orbán jutott eszembe.Amúgy vannak olyan emberek akik természetesen kevés alvásigényűek de ez ritka mint a fehér holló.Szerencsés genetika.
2021. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elég napi három óra alvás.
2021. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy csinálod? Szedsz valamit?
2021. okt. 23. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Senkinek nem elég, hosszabb távon minden ember szervezetére káros, az agyra, az immunrendszerre, a metabolizmusra, mindenre.


Tehát nem az van, hogy vannak emberek, akiknek elég a pár óra alvás, hanem vannak, akik nem tapasztalnak azonnali negatív hatásokat, így figyelmen kívül hagyják, hogy a szervezetük többet kíván.

2021. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szedek semmit, viszont bipoláris zavarom van. Mind mániás, mind depressziós fázisban minimális az alvásigényem, tünetmentes meg már évek óta nem voltam. De nem is akarok az lenni, mert már hozzászoktam az állapotomhoz, az alvást pedig felesleges időpazarlásnak tartom.
2021. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!