Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt, hogy direkt félrement...

Volt, hogy direkt félrement nálatok egy üzenet?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy ti küldtetek egy direkt félreküldött Facebook-üzit ismerősötöknek (mert kerestétek a társaságát, mert tetszett), és kitöröltétek, így ő nem látta, és azt mondtátok, h. véletlen volt?


Vagy kaptatok félrement és általatok nem látott, törölt üzenetet messengeren, amiből sejtettétek, hogy nem véletlenül ment félre?



2021. aug. 2. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok 10 éves, hogy ilyeneket játsszak. Ha valakivel beszélgetni akarok, akkor nem keresek kifogásokat.
2021. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én így kaptam üzenetet, az illető felnőtt, azt mondta félrement.
2021. aug. 2. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is kaptam már felnőttektől így üzenetet, és valóban csak véletlenül írt nekem, vagy csak próba üzenet volt, mert csak ismerkedett a Messengerrel.


A visszavont üzeneteket pedig én naplózni szoktam egy értesítés napló segítségével, nehogy véletlenül lemaradjak egy olyan értesítésről, amely pár másodperc múlva szőrén szálán eltűnik. Pár perc átfutni a napi értesítéseken, szóval a visszavont üzeneteknek így nem sok értelmük van.

2021. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már sokszor küldtem véletlenül másnak üzenetet 😁😂

Leginkább akkor ha kapkodok vagy valami másra is próbálok figyelni írás közben.

Volt hogy csak percekkel később vettem észre hogy nagyon nem jó helyre ment 😅

Kitöröltem aztán írtam hogy sorry

2021. aug. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!