Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan, aki úgy érzi...

Van olyan, aki úgy érzi teljesen félrement az élete?

Figyelt kérdés
Elvégeztem a gépészmérnöki bsct, nagyon nyögvenyelősen. Dolgoztam eddig nagyjából 2 évet, a vírus miatt most állást keresek 3 hónapja. Úgy érzem semmi motivációm az egészhez, már az egyetemet is utáltam, de kellett valami jó végzettség. Felvettek msc re is de ott akarom hagyni, mert nincs energiám megcsinálni. Bánom hogy ezt tanultam, mert annyira nem passzol ez a személyiségemhez, a kollegák 90%át ki nem állhatom, a tipikus mérnök réteg fárasztó és csőlátású.

2020. aug. 12. 20:10
 1/6 anonim válasza:
91%

Elég rosszul hangzik a helyzeted, de kérdést nem igazán fogalmaztál meg.

Ja, a címben van: Igen, van olyan.

Innen messziről könnyű lenne mondani, hogy próbálj ki dolgokat, tanulj olyat ami érdekel, de persze ez nem megy ilyen könnyen. Nem ismer senki itt, ezt inkább kérdezd olyantól, akivel személyes kapcsolatod van.

2020. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzeted.

Mi lett volna például egy másik alternatíva?

2020. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Válts, nem az utadon vagy ezért érzel így.
2020. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt másik, itt a mérnöki közben jöttem rá, hogy könyvtáros szívesen lennék, de oda úgy tudom irtó nehéz bekerülni dolgozni.
2020. aug. 12. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság olyat kell tanulni, amiben pénz van. A hobbit nem fogja senki megfizetni, a számlákat sem. Viszont ha van pénzed, cserébe foglalkozhatsz a hobbiddal a szabadidődben annyit, amennyit csak akarsz. Rossz munkatársak mindenhol lesznek, de a végzettségeddel te rohadt jól fogsz keresni néhány év múlva. Ha van pénzed bàrmit megtehetsz, akàr saját vállalkozásba is kezdhetsz majd, ott pedig azzal dolgozol együtt akivel akarsz. Mindenki túl esik ezen suli után, hogy a való világ nem olyan, mint képzelte. Soha semmi nem lesz olyan, mint kèpzeled sajnos. De a pènz nagy úr!
2020. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém is félrement, az tuti, de valahogy mindig lesz.
2020. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!