Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányokhoz/Nőkhöz szólna a...

Lányokhoz/Nőkhöz szólna a kérdésem; ha nagyon gusztustalanul bámuk titeket egy pasas, és zavar titeket, ti tesztek valamit?

Figyelt kérdés
Engem nagyon sokszor megbámulnak mostanában és borzalmasan zavar. Sokszor ha bámulnak visszabámulom undorotott tekintettel és fintorgok, de sokszor ez sem válik be. Paprikaspray mindig van nálam, de nagyon remélem hogy nem kell majd használnom sosem.

2021. aug. 3. 11:11
 1/8 A kérdező kommentje:

Bámul*

Bocsi az elírásokért és a gyakori szóhasználatért, zaklatott lelkiállapotban írtam ki ezt a kérdést és nem szenteltem sok figyelmet a megfogalmazásra.

2021. aug. 3. 11:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is max odébbmegyek, vagy ha nagyon creepy akkor elmegyek jó messzire. De inkább nem szólítom meg, sőt nem is akarom, hogy tudja, hogy észrevettem, mert még azt hiszi, hogy érdekel és odajön hozzám, akkor meg nehezebb lerázni.
2021. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem minél hamarabb eltűnni az illető látóteréből mert más nem válik be. A visszabámulás amúgy nekem sem vált be, mert nem hogy észrevenné magát inkább bámul tovább, némelyiknek szerintem felhívás keringőre.
2021. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
94%
Én is úgy vagyok mint az előttem írók. Igyekszem távolabb kerülni az illetőtől, mást nem igazán tudok tenni. Próbáltam a visszabámulást, meg alapból mindig kihúzom magam, emelt fővel járok stb. csak ez az én méreteimmel nem kelt túl félelmetes hatást. Az agresszív visszabámulás eddig még senkit nem hatott meg, ugyanúgy csinálták tovább. Szóval marad az, hogy várok a menekülési lehetőségre (általában buszra várakozás során találkozok ilyen bámulókkal) és kibiztosítom a sprayt a zsebemben.
2021. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki pl. diszkréten megnéz az nem zavar, meg szerintem senkit nem zavar, én is megnézek másokat.

De a bámulás, esetleg beszólás az már kifejezett döntés kérdése, hogy én most ordenáré módon csorgatom a nyálam meg kiabálok utána vagy csak nézem. Nyilván az utóbbi elég problémás, igen. Max visszabámulok, hogy észrevegye magát (általában sikerrel járok) de ha nem szól semmit, akkor nem szólok be neki.

2021. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én simán beszólok neki jó hangosan, hogy mások is hallják. Erre a legtöbb meglepődik, és rájön, hogy nettó hülyét csinált magából (nyilván amikor tökegyedül vagyok, akkor csak fintorgok én is)
2021. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En keresztulnezek rajta, veletlenul sem nezek ra. Attol meg a periferikus latomezombol latom, hogy bamul. Es sajnos szinjatekba kenyszerulok, mert nyugodtnak, kozonyosnek mutatom magam, mikozben egy vodrot huznek a fejere. Most olyan szituacio, mikor nem tudok arrebb menni, mert orulok, hogy allohelyem van, vagy valahol dolgozom, valami miatt vagyok.
2021. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én, ha van rá lehetőség, igyekszem távolabb menni
2022. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!