Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a fene találta ki, hogy a...

Bautzne kérdése:

Ki a fene találta ki, hogy a Pretty Little Liars az Csinos kis hazugSÁGok legyen? Hivatalos ez? Mert ha nem, hogy terjedhetett el? Csak engem zavar a sok gusztustalan fordítás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a sorozatnak nincsen hivatalos ( sőt semmilyen) magyar címe, mert a nem adják még magyarul, és valószínűleg nem is fogják.
2012. febr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, mivel hivatalosan nincs fordítás és szinkron sincs, ezért így terjedt el.
2012. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1 válaszolónak : most fogják magyarra leszinkronizálni és tv-ben adni idehaza :)
2012. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
engem is nagyon zavar, hogy nem tudják normálisan lefordítani a címet, mellesleg ha szinkronizált lesz akkor lesz magyar címe és akkor vagy "Csinos kis hazudozók" vagy valami más lesz..
2012. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon nem akarom,hogy szinkronos legyen,mert a sorozat szerintem csak angolul átélhető!
2012. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha lesz szinkron, akkor ezt a címet fogják neki adni: Csinos kis hazudozók...ez még nem biztos, de valahol olvastam
2012. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!