Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fodrászok látják, figyelik,...

A fodrászok látják, figyelik, hogy mi mit csinálunk a telefonon miközben ők csinálják a hajunkat?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te még ott is nyomkodod?:))
2021. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy érdekli őket, a dolgukat végzik. Szerintem nem egy tapló vendégük van, akik még ott is nyomkodják a telefont...
2021. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem , de ahogy csinálják a hajad lehet látják véletlen
2021. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
függőség káros
2021. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Emberekkel foglalkozol a munkád során? Ha igen, csak képzeld magad a helyükbe...téged érdekelne, hogy egy olyan vendég/ügyfél mit csinál, aki annyira semmibe vesz téged, hogy inkább a telóját nyomkodja? Szerintem baromira nem érdekli őket, inkább csinálják a munkájukat, hogy jöjjön valaki, akivel lehet beszélgetni.
2021. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

5


Barátnőm fodrász és antiszoc. Imádja ha a vendégei nem beszélnek 😅 nem vagyunk egyformák:)

2021. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerinted ez ilyen egységes dolog? Van, aki kíváncsi, van, aki el se lát odáig, mert rossz a szeme, stb.
2021. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Mi a fraaancc?? Fodrász lennék, akkor ki is penderítenélek telónyomkodásért! 😃 egyáltalán hogyan lehet?? Hát a kezed normál esetben a palást alatt van, nem is tudsz kinyúlni alóla. Beteges függőség, hogy nem bírod ki ezt a pár percet sem.
2021. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted erdekli a tyukszaros maganelete annak a sok embernek, akik keretlenul mondjak is?
2021. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Láthatni láthatják, ha a látószögükbe esik, de a többségük nem fog ott kukkolni, van jobb dolguk is. Van egy-két ilyen minden lében kanál, de azok sztem már az elején kimutatják a foguk fehérjét és mindenféle intim kérdést feltesznek.

Amúgy több fodrásztól hallottam, hogy sok az ilyen tapló, aki akkor is a telóját nyomkodja - de hogy ez még az istenesebbik opció, mert amíg nem kezd el beszélni telefonon, addig legalább a fejét nem rángatja, és könnyebb tartani a mértéket a hajvágásban :(.

2021. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!