Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ahol...

Szerintetek nagyon gáz, ahol ennyit kell utazni egy munkahelyért?

Figyelt kérdés
Mi a barátommal lehet hogy egy faluban tudunk majd élni, mert ott megfizethető egy ház. 20 km-re lenne munka csak, de busszal egy 45 perc míg odaérnék.
2021. aug. 4. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan rossz, de akkor úgy kell kiszámítani percre pontosan a menetidőt is. Sőt, inkább előbb, mint később elindulni...
2021. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A 45 perc egyáltalán nem vészes. Valóban inkább az a kérdés, hogy mennyire kompatibilis a menetrend a mnkaidő kezdetével és végével. Az már inkább lehet problémás.

Én agglomerációból Budapestre 1 óra alatt értem/érek be dolgozni. De itt azért viszonylag sűrűbb a közlekedés.

Nálatok megoldás lehet, ha tudtok egy kis autót venni, azzal sok időt spórolhattok, ha belefér a költségvetésbe.

2021. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, csak legyen jó buszjárat. De a kocsi még jobb lenne.
2021. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapesten belül utaztam naponta 90 percet oda, 90 percet vissza...

45 perc nem vészes egyáltalán. Csak kérdés, mikorra ér be a busz, mikor kezdődik a munkaidő.. Pesten ugye nem gond, mert 4 percenként jön a busz.


Esetleg autóval ketten lehet hogy olcsóbb is lenne.

2021. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes.
2021. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges az illető, akkor ez belefér.
2021. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kismotort! Azzal 20 perc.
2021. aug. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Budapesten is 45 percet utazok, oda-vissza 1,5 órát. (néha több is) Pedig nem is lakok helyileg olyan messze, csak a tömegközlekedes nem mindig gördülékeny+a forgalom is akadályozó tényező. Szóval a 45 perc még vállalható. Persze jó lehet az is, ha nem kell annyit utazni, de ha nincs más lehetőség, akkor ez van. Van, aki 2-3 órát is utazik a munkahelyére, az sokkal rosszabb.
2021. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!