Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ennyit ér több év...

Tényleg ennyit ér több év munkája?

Figyelt kérdés
Vezető beosztásban dolgozom egy cégnél néhány éve. Pár hónapja oda került hozzánk egy nő és nem rég kiderült hogy intim viszont folytat az igazgatóval. A múlt héten közölték hogy mostantól a nő fogja átvenni a pozíciómat és a beosztottja leszek. Ezzel jelentősen csökkent a fizetésem is és sokkal kedvezőtlenebb műszakokat kaptam. A nőnek tudomásom szerint semmilyen végzettsége nincs, nekem igen és pluszba elvégeztem egy menedzseri tanfolyamot is. Mit lehet tenni? Keressek más helyet vagy maradjak?

2021. febr. 25. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj. Szerinted nem te csinálnak.tovabbra is azokat a feladatokat kevesebb pénzért?:) Ugyanmar, patkány cég. Menj onnan
2021. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Te is próbálkozz be az igazgatónál, hátha vannak genderfluid hajlamai :)
2021. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Ahhoz, hogy a kevesebb fizud legyen, általában szerződést kell módosítani. Na ezt első körben ne írd alá, viszont kezdj el azonnal másik munkát keresni, mert ki fognak hajítani.
2021. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Taníthatnád be a kisasszonyt a te saját pozíciódra és páholyból nézhetnéd, ahogy a helyeden ül. Ahh, biztos hogy nem. Én otthagynám őket, egyék meg amit főztek.
2021. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Ritkán látok 2 ugyanolyan kérdést egymás alatt.
2021. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el onnan mielőbb
2021. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szopiznod kell
2021. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennék, de nyilván van felmondási idő, az alatt porig alázám a kis ribit, minden nap. És olyan szarul tanítanám be, hogy az életbe nem javítanák ki utána a hibákat. Bár ha csak b.szni tud, az oda nem lesz elég, a cég ilyen igazgatóval úgyis tönkre megy. Te most ehhez megadhatod a kezdő lökést.
2021. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rosszindulattal nem sokra megyek. Én ettől nem leszek előrébb ha tönkremegy a cég. Inkább előre tekintek és próbálok más lehetőségeket találni.
2021. febr. 27. 14:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért #8-asnak igaza van mégis.Jól tanítsd be hogy ne tudjon semmit😁😁Megérdemli ha csak kefélni tud és te őmiatta le vagy tojva.A főnököd pedig egy igazi punci bubus idióta.Pont meg is érdemlik egymást eszetlen rózsikával🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!