Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utazáskor bőrőndből/táskából...

Utazáskor bőrőndből/táskából öltözés, vagy szekrénybe pakolás?

Figyelt kérdés
Én sosem pakolok ki, csak a neszeszeremet teszem ki a fürdőbe. Viszont láttam már olyat, hogy valaki mindig kipakol, és bepakol a szekrénybe. Számomra ez olyan furcsa, és hátborzongató. Van közetek is, aki ki szokott pakolni a szekrénybe? Ha igen, miért teszi ezt?
2021. aug. 6. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A szellőzés miatt érdemes kipakolni, hogy ne legyen állott szaga a ruhának. Egy táska alján nem biztos, hogy kellemes illatok vannak. Főleg a bőröndöt nem rakod minden héten a mosógépbe.
2021. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én minden utazás előtt kimosom a táskát, vagy kitakarítom a bőröndöt, csak tisztába pakolok.
2021. aug. 6. 15:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha 1-2 napos a dolog akkor nem pakolok ki általában. Hosszabb időre nekem kényelmesebb szekrényből öltözködni, a bőröndben csak káosz alakul ki előbb utóbb.
2021. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha egy hetes a kiruccanás, akkor kipakolik
2021. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha csak egy-két napról van szó, akkor nem mindig szoktam kipakolni. Viszont én alapvetően szeretek kipakolni a bőröndből, mert úgy könnyebben megtalálom a cuccaimat, minden elől van és a ruhák sem gyűrődnek össze, ki tudják lógni magukat felakasztva, szellőznek. Ha a bőröndben hagyom a cuccaimat, akkor én nem tudok úgy öltözködni stb., hogy ne túrjam össze az egészet.
2021. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose pakolok ki, de én kirándulni járok, aki pl. üzleti útra megy, jobb, ha vállfán vannak szekrényben a ruhái.
2021. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindig csak azt veszem ki, amire szükség van, amit felveszek. Így ha hazaérünk, a még nem használt ruhákat fel tudom venni itthon. Viszont ha bepakolnék egy kétes szekrénybe, rögtön mosni kéne azt is, ami nem volt rajtam. Ezek a szekrények jellemzően rossz, amolyan szekrény szagúak. Meg ki tudja mikor volt kitakarítva, kinek a milyen holmija volt benne előttem. Ami meg olyan ruha, hogy vasalást igényel, azt meg úgyis kivasalom mielőtt felveszem.
2021. aug. 6. 16:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Én mindig mindent átmosok, azt is amit nem vettem fel. Hisz egy bőröndbe utaznak haza a koszos cuccokkal. Úgyhogy nekem mindegy...:D De amúgy át is szoktam törölni a szekrényt, mielőtt berakom a ruháim.
2021. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem erre is van megoldásom, a szennyest eleve külön zsákban gyűjtöm, sosem érintkezik a szennyes ruha a tisztával.
2021. aug. 6. 16:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szuper :D Engem hidegen hagy, inkább átmosok mindent és öltözködök a szekrényből, mert így kényelmesebb.
2021. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!