Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha az én garázsom mögé pakol...

Ha az én garázsom mögé pakol szó nélkül az egyik szomszéd, visszapakolhatom a holmiját a garázsa mögé?

Figyelt kérdés

4 lakásos társasház, lakásonként 1 garázzsal. Már kértem mást tőle, jogosan - kb. nekem akart jönni, hogy én milyen kriminális vagyok.

Ha kérdezett volna, simán bólintok, de hogy már megint semminek néz, az nem esik jól. Konkrétan ez a legnagyobb bajom, ha lakok valahol és semmibe vesznek, leszarnak.



2020. júl. 23. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez rendszeres vagy egyszeri nagytakarítás alkalom?
2020. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Állandóra pakolta oda az üres olajos hordóit... Olyan 40 centi átmérős 60 centi magas hordók kb. 20 darab.
2020. júl. 23. 13:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy csinálja a hülyeségeit - az rendszeres.
2020. júl. 23. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nehéz az ilyen the world is mine felfogású emberekkel...

Ha nem lenne szükségem a garázs mögötti részre, akkor valószínűleg ráhagynám..kevés rosszabb van ,mint egy sz@r szomszéd..

De megértelek, csak az ilyen hülyékkel úgysem mész semmire..és még ő csinál neked kárt bosszúból.

2020. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vantel ***** válasza:

Szerintem ne csinálj semmit és add oda a garázsod is.

Na de komolyan, beszélj vele!

Ha ki kell magából az azt jelenti megfogtad a gyengepontját, csavargasd kicsit.

Ne menekülj a nhelyzetből.

Végén még spanok is lehettek és együtt pakoltok a másik szomszédhoz.

2020. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Vigye a fenébe a hordóit a saját garázsa mögé! És még te pakolgasd?! Rakjál oda magadnak valamit, ami foglalja a helyet, akkor nem tud oda rakodni. Micsoda lehetetlen emberek vannak!
2020. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod kinek szemeteljen a garázsa mögé. Én a fejére húznám az olajos hordot amíg nem kér bocsánatot és nem pakolja el a szemetét!
2020. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!