Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyáron nem terjed a koronavíru...

Nyáron nem terjed a koronavírus, mikor mindenki mehet mindenhova?

Figyelt kérdés

Ma voltam pl a postán. Nyár elejéig volt, hogy kizavartak, mert csak 2 ember lehetett bent. Most egy kis postán 8-an voltunk bent. Feltűnt,mert a mögöttem állóra már szólni akartam, mert közvetlenül mögöttem állt, hiába mentem arrébb.

Most nem gond ha mindenki nyaral, kirándul, tömegben van? Majd csak szeptember 1-től lesz veszélyes?



2021. aug. 6. 19:51
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
82%

Tavaly oltások nélkül volt az, ami most oltással :D

De azért oltasd be magadat :D

2021. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Tehát te tudod mi lett volna idén nyáron oltások nélkül?


Aztaqrva mekkora őstehetség itt valaki.

2021. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Most láttam a tévében, hogy a tűzijáték idejére, 4 napra minden korlátozást felfüggesztenek. Na ezen már komolyan nevetek. 😀
2021. aug. 10. 22:15
 24/27 anonim ***** válasza:
43%

#21 Javíts ki ha tévedek de te most komolyan azt a következtetést vontad le abból hogy tavaly oltások nélkül (maszkokkal) volt hasonló a szitu itthon hogy idén is felesleges volt?


Ez most komoly hogy van akinek ilyen módon jár az agya? :D


Tehát ha mondjuk jönne egy vihar ami leszedi a fél tetőszerkezeted a házadról majd te ujraépíted erősebben de később egy még erősebb vihar a tető negyedét szedi le akkor szerinted felesleges volt megerősíteni?


Fuck logic

2021. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Cubina ***** válasza:
53%

Milyen vírus az, ami egész évben terjed, kivéve a nyári 3 hónapot? És miért csak Magyarországon csinálja ezt? Más országban is meleg van, mégis "hullanak az emberek, mint a legyek", legalábbis ezt mondják. Azokon a helyeken nyáron is gőzerővel tarol a vírus? Csak itt nem?

Az influenza sincs jelen egész évben, csak időszakonként, nem pedig folyamatosan.

Egyébként erős a gyanúm, hogy magát az influenza-járványt is valakik eresztik ránk időnként.


Megfigyeltem valamit. Nincs influenza, aztán elkezd itt a főúton furikázni éjjel/hajnalban egy villogó autó, mellette sétál egy teljes vegyvédelmi ruhába öltözött ürge (fehér űrhajós sityak, fehér kezeslábas, kesztyű, csizma), aki egy hosszú fújókával permetezi nagy szorgalommal az útpadkát. Nem a fákat, nem mást, hanem a padkát, többször is láttam. Elmennek szép lassan végig a főúton, aztán egy idő múlva a másik irányból jönnek vissza és folytatják a permetetést. Vajon mit csinál és miért éjjel csinálja? Ha a fákra irányítaná a permetezőt, akkor még nem is lenne talán gyanús, de így?


Ez után pár nap múlva elárasztják a rendelőt az influenzások (onnan tudom, mert a háziorvos a barátnőm párja) és az influenza-térképen is vörösben van Pest.

Ezt már többször megfigyeltem.

Idén nem láttam még ezt a villogó autót és a mellette sétáló űrruhás tagot jönni-menni, és valahogy az influenza sem tarolt idén. Mintha eltűnt volna teljesen. Véletlen egybeesés? Nem hiszem.


Nem tudom meddig néznek még totál hülyének minket. Ennyire alábecsülik az emberek agyi kapacitását?

2021. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
72%
Na ez az igazi összeesküvés elmélet, amit itt a 25-ös legyártott. Ne legyetek olyan anygilag zoknik, mint a 25-ös.
2021. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
45%
Azért nyáron vannak a feloldások, mert akkor van business. De ezt is megmagyarázzák, a meleg miatt a vírus gyengébb (van igazság alapja, de nem hirtelen van így).
2021. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!