Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyáron nem terjed a koronavíru...

Nyáron nem terjed a koronavírus, mikor mindenki mehet mindenhova?

Figyelt kérdés

Ma voltam pl a postán. Nyár elejéig volt, hogy kizavartak, mert csak 2 ember lehetett bent. Most egy kis postán 8-an voltunk bent. Feltűnt,mert a mögöttem állóra már szólni akartam, mert közvetlenül mögöttem állt, hiába mentem arrébb.

Most nem gond ha mindenki nyaral, kirándul, tömegben van? Majd csak szeptember 1-től lesz veszélyes?



2021. aug. 6. 19:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
hát igen, kb ez van. az emberek úgy néz ki elfogadták ezt a helyzetet és elfogadták azt is amit mondanak nekik, vagy tesznek velük.
2021. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Szeptember közepén jön a negyedik hullám durva lesz. Csak azt tudnám honnan a kva anyjukbol tudják előre??
2021. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
2-es,a hivatalos verzióra vagy kíváncsi, vagy az igazra?
2021. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#2: Ezt én sem értem. A környezetemben is már mindenki pánikban van, hogy hamarosan megint zárás.

Érdekes, hogy mindig szeptemberben tér vissza a vírus. A nyár meg mindig szabad. Ahogy kezdik,egyből el is tűnik. Fura.

2021. aug. 6. 20:39
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem, nem arról volt szó egész véletlenül, hogy azért kellenek az oltások, hogy ne kelljen több lezárás? Most akkor hogy van ez?... A nagyokosok mit mondanak erre?
2021. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#5: Ez egy nagyon jó kérdés...
2021. aug. 6. 20:52
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Én azon a véleményen vagyok,hogy a lezárásoknak köze nincsen semmilyen vírushoz.Mondom ezt úgy,hogy azért már eltelt némi idő a wuhani piacos esemény óta,van azért más rálátása az embernek a történtekre. Lehet,hogy egyedül vagyok ezzel a véleménnyel,de ez a az egész szerintem az emberiség egyik legnagyobb átverése.Én úgy látom a dolgokat,hogy ezt az egész kócerájt már régen megtervezték előre.
2021. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj, hogy a nagyokos "értelmiségiek" egyetlen válasza a kérdéseinkre annyi, hogy laposföldhívők és dilettánsok vagyunk, nem hajlandóak válaszolni az egyre több emberben felvetődő jogos kérdésekre, csak a tiltás megy és a lehurrogás.
2021. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy van vírus. Azt is, hogy veszélyes. Oltásellenes sem vagyok. Viszont ez a menetrendszerű újabb "hullám" már kezd nagyon fárasztó lenni. Van aki még beveszi ezeket?
2021. aug. 6. 21:24
 10/27 anonim ***** válasza:
28%

Előre lehet jelezni a következő hullámot bizonyos számokból. Pl a szennyvízben mért koncentráció.

Bajnak baj hogy nincs maszk, mindenki szabad, de most mit csináljunk úgy mégis? Mert hogy az emberek sajnos lázonganának ha nem hagynánk nekik a szabadságot és a megszokott életvitelüket. Úgyhogy meglesz ennek a böjtje és csak kis idő kérdése az egész.

2021. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!