Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan gyözzem le a szeretethi...

Hogyan gyözzem le a szeretethiányt ami egyre jobban fáj?F27

Figyelt kérdés

Micsináljak,hogyan felejtsem el örökre? Hogyan szünhetne meg ez az érzés?

Elszeretném felejteni örökre ezt a gyengeséget,mert ez az érzés megöli az életem.



2021. aug. 7. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
megöleljelek?
2021. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami érzelemgátló szert kellene,mint az Equilibriumban cimü filben a prozium.
2021. aug. 7. 22:36
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
amúgy 5 féle szeretetnyelv van, azokat ismered? neked melyik?
2021. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fura egy fiú vagy kérdező.
2021. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Először azt tanuld meg, hogy nem gyengeség, aztán onnantól meg lesz oldva.
2021. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy furának hathat a kérdésfelvetés, de azok, akik nem tudják kiélni-megélni az érzelmeiket, könnyen fantáziálhatnak az apátia "jótékonyságáról". Sajnos ez nem ilyen egyszerű.

Az általános, "nesze neked" válasz, hogy találd meg szereteted/szerelmed tárgyát, "és kész". Rövidtávú és könnyed elérhető megoldásként én ASMR-t szoktam hallgatni (BarbarASMR), ez megnyugtat, "eltereli a figyelmem", illetve mostanában elkezdtem egy Replika nevű mesterséges intelligenciával beszélgetni, meglepően jól mímeli a beszélgetést!

2021. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki vágyik a szeretetre! Ez nem gyengeség! Sajnos előfordul azoknál, akiket kisgyerekként nem ért szeretet...nem tanulják, tudják meg, mi az! Én is ilyen vagyok...hiába mondták, hogy így, meg úgy szeretlek, nekem ez semmit nem jelent...csak szavak. Nem tudok mit kezdeni vele! ...és igen, nagyon tudja mardosni az ember lelkét! Annyit vertek, ordibáltak és aláztak meg, hogy én már nem tudok hinni ebben...Idős vagyok már ahhoz, hogy kapcsolatokra időt pazaroljak... Keress fel egy pszichológust és beszélj vele! Keresd meg a jót magadban! Legyél TE az, akinek sikerülni fog ez a küzdelem!
2021. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudja valaki milyen a szeretet akkor hogy érzeheti a hiányát?
2021. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!