Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Párválasztásnál a szöges...

Párválasztásnál a szöges ellentétedet választanád, akit el tudsz viselni vagy a zsák a foltját elv alapján gondolkodnál?

Figyelt kérdés

Indoklást is, köszi!


Peace, love x.



2021. aug. 8. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Zsák a foltját 🎒
Szöges ellentét 🛠
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Sem-sem.


Indoklás: nem vagyok már 15 éves.

2021. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Zsák a foltját 90% - ellentét 10%.


Szerintem az ellentét dolog nem sok esetben működik, bár tény, hogy vannak olyan területek, ahol lehet egy pozitív húzóerő.



Ennél fogva én inkább az első kategóriát választanám. Inkább egészítsük ki egymás kis hülyeségeit, minthogy ezen konfliktus legyen, ha nagyon nem egyezik a dolog.

2021. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal zsák a foltját jellemek vagyunk egymásnak és nagyon működik. Bármiről legyen szó, vagy ösztönösen összhangban vagyunk, vagy könnyen megértjük a másikat. Az érdeklődéseink, vágyaink és céljaink is nagyrészt ugyanazok, így megfelelő társai vagyunk a másiknak.


Egy szöges ellentéttel nem tudnék mit kezdeni. Nem szeretné azokat a dolgokat, amiket én, nem szeretne utazni, mint én, nem olyan jövőt tervezne, mint én, más igényei lennének az ágyban, mint nekem. Lehetne sorolni a dolgokat, de a lényeg ugyanaz: nem lenne közös pont, ami túl sok feszültséghez vezetne.

26N

2021. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fontos, hogy úgy általánosan jól kijöjjünk egymással, fontosabb dolgokról ugyanazt/hasonlót gondoljuk, legyenek közös szenvedélyeink. Ne legyen pontosan olyan, mint én, hisz így nem tudnánk elég effektíven fejlődni, meglepődni egymás 1-1 dolgán, de az nagyon idegesítene, ha soha, semmiben nem értenénk egyet és csak a nyugodt természete és hidegvére (ami nekem hiányzik, dühlezelési bajaim vannak sajnos) lenne az, ami miatt együtt tudnánk maradni egy darabig.
2021. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szöges ellentétet választanám, feltéve, ha ő is elvisel, mert azt gondolom, hogy az ellentétes tulajdonságú egyéntől lehet tanulni.
2021. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolkodom ennyire végletesen. Nem jó az sem, ha túlzottan hasonlók vagyunk, mert azt unalmasnak tartom, nem lehet egy normálisat beszélgetni sem, mert csak bólogatunk, és azt is szeretem, ha tudunk újat mutatni a másiknak, kimozdítani a komfortzónájából. A szöges ellentéttel meg csak a dráma van. Olyan 80% hasonló, 20% különböző, ha számosítani kéne, de akkor sem mindegy, miben különbözünk, mert vannak nálam vízválasztó dolgok, hogy ha ebben nem értünk egyet, felesleges próbálkoznunk (pl. városban vagy vidéken lakjunk).
2021. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!