Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire extrovertált? Pl Berki Krisztián: a pénzek zsák

Figyelt kérdés
Nem érdekli senki, semmi csak maga az élete.

2015. dec. 5. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Berki egy celeb, egy megélhetési celeb. Pénzért az ördöggel is cimbizne. Ennyi. Ha belenézel az Édes Életbe ami most megy akkor látod hogy minden kitalált és ahova megy valamit csinálni azt mind pénzért teszi.
2015. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez egy szerep. Ebből tud megélni, ezért csinálja.

Ha egy kedves, feltűnésektől mentes ember lenne, nem lennének rá kíváncsiak, nem írnának róla.

Szerintem nagy valószínűséggel a való életben nem olyan, mint amit mi látunk belőle.

2015. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az ,hogy "extrovertált"? (Ne kövezzetek meg,csak érdekel)
2015. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az extrovertált könnyen barátkozó, kifelé forduló személyiségtípus, az introvertált ellentéte.

Az extrovertált nem egy negatív jelző, csak arra utal, hogy az illető nyitott, társasági ember. Ez nem egyenlő azzal, hogy valaki egoista vagy önző, akit önnön érdekei vezérelnek.

2015. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Titusztitusz ***** válasza:
Ez a mai világ az az ILYEN mentalitásu figurákrol szól...Nem is értem, hogy mit is lepődöl meg az ilyesmi alakokon? Ne vegyél az ilyenekröl tudomást, aztán annyi...
2015. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne vonjunk egyenlőségjelet az önző és az extrovertált emberek közé. Két ismerősöm is van, aki meglehetősen extrovertált, mégis önzetlen, józan ember, kellemes társaság.
2015. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne hidd el amit látsz, ez az ember egy kitalált karakter, ezt kell neki játszani, ha nem lenne előre leírva, mit tegyen és mondjon, vagyis ha a tévé nem adná, a kutyát se érdekelné, nem is gazdag, nem is sikeres, kölcsön van neki minden, és egy lúzer. Ha egy pici fogalmuk lenne ezeknek a forgatókönyvíróknak, akkor nem ilyennek formálták volna, ilyen ember nincs, érdektelen, értéktelen. Valódi senki.
2015. dec. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm:) én voltam ,ski megkerdezte ,hogy mit jelent:D

Nem tudom miert baj akkor ,ha valki extrovertalt:/

2015. dec. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Gondolom a kérdező nem ismeri a szó jelentését.
2015. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan, amilyennek a tévében látható, akkor patológiás pszichotikus, súlyos többszörös személyiségzavarral, orvosi eset, pszichiátriára való, aki nem érez szánalmat és ennyire nincs benne emberség, az beteg lelkű, nem egészséges, a saját érdekében reméljük, hogy csak szerep, mert ha nem, akkor bezárni a diliházba!
2015. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!