Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja? L

Ezt miért csinálja? L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki 3 éve nagyon tetszett, el is mondtuk neki az akkori barátnőimmel, de nem lépett, és azt mondta hogy ő még nem ismer annyira, meg nem akar tőlem semmit. Elfogadtam. 🤷‍♀️ Azóta nem beszéltünk, viszont most 1-2 hónapja bejelölt facebookon csak úgy, és mikor rakok ki képet, akkor reagál rá vagy ilyen "imádom" reakcióval, vagy azzal az ölelős emojival. Nem értem ez mire jó.
2021. aug. 8. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet meggondolta magát aztán most csak így próbál jelezni, aztán gondolom azt várja, hogy írj neki.


Persze nem kell neked írnod, hisz ő az aki indítványozza a szándékot, úgyhogy majd ha beigazolódik akkor úgyis írni fog magától is.

2021. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj nyitni felé, írj rá hogy köszi a lájkot mi a helyzet.
2021. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Csak én nem szoktam annyira túlgondolni ezeket a dolgokat. Sokan vagyunk, akik ha egy ismerősük posztol valamit, akkor nem akar egy sima like-ot odadobni, hanem inkább a barátságosabb szivecskét.

Szerintem ennyire nem kell véresen komolyan venni ezeket a dolgokat :D

2021. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel jelez hogy meggondolta magát
2021. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is meggondolta magát, sőt talán szebb is lettél
2021. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár elkapna egy pár körre!
2021. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!