Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg tudom ezt valahogy csinálni?

Meg tudom ezt valahogy csinálni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tettszik 1 fiú és jövő hét pénteken és vasárnap is találkozunk és utanna valo heten is igy és utanna valo heten pedig vasárnapi es utanna meg nem tudom ès ezekre az alkalmakra szeretném ki csípni magam vagyis hogy szebb legyek meg ruha és ilyesmik kérlek segítsetek .... Mielőtt valaki meg kérdezné nem tudom hogy az érzés kölcsönös e. Előre is köszi a segítséget! 😊 ❤️

2021. aug. 8. 20:47
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
58%
Nézz sminkvideókat, válassz szép ruhákat, de egyiket se vidd túlzásba.
2021. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
A helyzet h nem sminkelek es nem is akarok szoval a snminket kerlek ne ajánljátok, köszi
2021. aug. 8. 20:54
 3/45 A kérdező kommentje:
És kerlek valami ruha otletet mert sosem talalok olyan vidiket azért tettem fel ide a kérdést
2021. aug. 8. 20:54
 4/45 anonim ***** válasza:
70%
Én tiktokon nézem LadySzomjas ruháit, ő nagyon szépen öltözködik
2021. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Istenem az ilyen elme betegek kíméljenek. Meg a trollok is, így is nehez az életem szóval....
2021. aug. 8. 20:58
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
De ku..va nehéz életed lehet ha ilyen problémáid vannak :d
2021. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nem ez a problemam ez csak 1 kerdes es nem nagyon fontos szerintem annak akit minden nap ütnek ordibálnak vele de ha valami baja van senki nem torodik vele annak igen is nehez élete lehet
2021. aug. 8. 21:04
 8/45 A kérdező kommentje:
Ja 8asnak köszi en is imadom a ruhait csak nekem nincsenek a méreteimben mert pont abban az időszakban vagyok...
2021. aug. 8. 21:05
 9/45 anonim ***** válasza:
80%
Ha küldesz képet privátban, vagy bármi adatot, akkor lehet tudok segíteni
2021. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Aha, pesze nem azt jertem h alakitsatok át csak ruha tippeket meg valami csillogás vagy figyelemre méltó kis egyéb valamiket, ezt igy nem tudom meg fogalmazni.
2021. aug. 9. 09:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!