Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg tudom ezt valahogy csinálni?

Meg tudom ezt valahogy csinálni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tettszik 1 fiú és jövő hét pénteken és vasárnap is találkozunk és utanna valo heten is igy és utanna valo heten pedig vasárnapi es utanna meg nem tudom ès ezekre az alkalmakra szeretném ki csípni magam vagyis hogy szebb legyek meg ruha és ilyesmik kérlek segítsetek .... Mielőtt valaki meg kérdezné nem tudom hogy az érzés kölcsönös e. Előre is köszi a segítséget! 😊 ❤️

2021. aug. 8. 20:47
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Hat leginkább színes ruhákat hordok

Ès ilyen ruhákat nem nagyon

2021. aug. 13. 13:01
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, valld be, hogy kacsa az egész kérdés, öt nap alatt, a 31. hozzászolást elérve annyit tudunk rólad, hogy (egy tini?) lány vagy, akinek színes ruhái vannak. És hiába írtuk többen, többféleképpen, hogy alapvető ismérvekre szükségünk lenne a ruházkodásodat-öltözködésedet illetően, ahhoz hogy segítsünk, annyit írsz, hogy "színes ruhákat hordok".

Akkor tudod, hogy mi a válaszom? Tudod, hogy mi az én személyes, egyedi, csak NEKED címzett válaszom arra vonatkozóan, hogy mit vegyél fel a randira?


SZÍNES RUHÁKAT!!!

2021. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Istenke gyere le az égről


Ruha SZETT tippeket kértem hogy pl xy színű polohoz xy színű nadrág v szoknya megy....

2021. aug. 13. 21:08
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi értjük, hogy mit szeretnél, csak úgy semmi értelme bármit írni, ha nem tudjuk, hogy mik közül lehet nálad választani, mert nem tudjuk kombinálni a semmit a semmivel. Vagyis hát tudjuk, csak semmi lesz a végeredmény. De ha már mindenki hülye, mondom "intellektusul"!

A variáció fogalma (forrás: magyar Wikipédia)

"Egy (véges) halmaz elemeinek egy variációját úgy kapjuk, hogy néhány nem feltétlenül különböző elemet kiválasztunk, és sorrendbe rakjuk őket: egy ilyen elemsorrend képez egy variációt."

- tehát neked "elemeket" (ruhadarabokat - piros póló, rózsaszín szoknya) kellene mondanod nekünk, amit mi az adott szempontrendszer szerint (harmónia) rendszereznénk.

2021. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Basszus én nem az okoskodokra vagyok kíváncsi hanem azokra akik segitenek és már le irtam hogy en mindenféle cuccot hordok csak rock stílusút nem
2021. aug. 15. 15:53
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Én meg már leírtam, - többször - hogy a "mindenféle cucc" (a rock stílus kizárásával sem) nem kiinduló pont, nem vagyunk kíváncsiak az arcodra, megértettük, hogy nem akarsz sminkelni, azt is, hogy a napodat részletesen megosztod velünk, csak a kérdéshez kapcsolódó információk tekintetében vagy visszafogott, csak akkor te is értsd meg, hogy jó szándék ide-jó szándék oda, nem tudunk segíteni. És ne "Istenke gyere le az égről" legyen meg "Basszus".

A korodat sem írtad meg például, pedig azért az elég fontos volna, mert mást hord egy jó megjelenésű 30 éves nő és mást egy csinos 16 éves lány. (Nem, ha nem akarod megmondani, akkor nem kell a pontos évet leírni, de azt jó lett volna tudni, hogy kamasz vagy-e, tini vagy-e, a 20-as éveid elején jársz-e...)

Azért is gondoltam volna a már meglévő ruhatárad ismertetését hasznosnak, mert a hozzászólásaid alapján fiatalnak gondollak, és tartok tőle, hiába linkeljük be a legújabb trendi cuccokat, nem szaladsz egyből megvenni őket, esetleg kiegészítőket lehetett volna a már megbeszélt-meglévő szettjeid mellé nézni.

A kérdésre még mindig nem lehet relevánsan válaszolni, általános dolgokat pedig bárki tud az interneten találni... küldök néhány linket, hogy legyen, aki "Ruha SZETT tippeket" is küldött.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Na ez már valami, ez segített, és akkor kèrlek titeket hogy írjátok le hogy milyen adatokra vagytok kíváncsiak és egyébként 16 vagyok
2021. aug. 15. 21:06
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben új kérdést írnék ki, - a Szépség és divat » Öltözködés kategóriába - mert ezzel már nem fognak igazán foglalkozni. Valami olyasmit, hogy:

"Hogyan tűnhetnék ki az öltözködésemmel?"

Sziasztok, 16 éves magas/középmagas/alacsony, sportos/normál testalkatú/molett lány vagyok, aki szereti a színes ruhákat (általában xy-t és yx-et hordok). Felszeretném frissíteni a ruhatáram, mit javasoltok? (Különböző kiegészítők - karkötők/fülbevalók/nyakláncok - is érdekelnének.)"

Ez nyilván egy sablon, válaszd ki belőle, ami igaz rád.

2021. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
De én nem ki tűnni akarok🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2021. aug. 16. 16:26
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

"[...] szeretném ki csípni magam vagyis hogy szebb legyek meg ruha és ilyesmik kérlek segítsetek [...]."

A kitűnnit pozitív értelemben használtam a "kicsípni" szinonimájaként. Az egész kérdésed lényege, hogy az öltözködéseddel akarsz kitűnni a kortársaid közül, és így akarod lenyűgözni a kérdésben említett fiút (a szerelmi-szálat azért nem írtam bele a saját problémafelvetésembe, mert csak közvetetten tartozik a kérdéshez és támadófelület a poéngyártók számára).

"Örülök", hogy a jóindulatú, segítőszándékú hozzászólásomból ez ragadt meg, úgy, hogy - számítva egy hasonló jellegű replikára - hangsúlyoztam, amit írtam, egy séma, úgy írod át, ahogy akarod.

(90%-ban biztos vagyok benne, - és reménykedem is - hogy "trollkodsz", ennyire nehéz felfogású, akadékoskodó csak tréfából lehet valaki.)

2021. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!