Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy elhelyezkedni...

Hogy lehet úgy elhelyezkedni dolgozni, ha szinte mindenhova 1-3 éves munkatapasztalat kell?

Figyelt kérdés
2021. aug. 13. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is olyan szakmám van amivel csak akkor vesznek fel ha már volt tapasztalatom 2-3 év (de nem vesznek vele fel sehova) szóval b--ák meg,én már letettem erről,mert igazából leginkább sehogy.


Megcsinálok egy biztonsági őr tanfolyamot az a tervem,és majd azzal talán elhelyezkedek...amúgy sem szeretek dolgozni.

2021. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan kell próbálkozni (tudom, hogy egy idő után igen lehangoló, de akkor is meg kell próbálni nem feladni), ha olyan jellegű szakma, hogy otthon gyakorolni tudod/tanulni tudsz, akkor nyomni kell.
2021. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmégy sima csicskának a kinézett céghez,aztán ha jól menedzseled magadat és tudsz élni a lehetőségekkel akkor idővel kapsz a végzettségedhez passzoló munkakört.
2021. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anno 1 évig gyakornokként dolgoztam egyetem mellett, nevetségesen alacsony bérezésért, így volt utana 1 év tapasztalatom.
2021. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt már a tanulmányok alatt el kell menni szakmai iányba dolgozni, akkor is ha nem fizetik meg.


Másrészt lehet jelentkezni bárhova kezdőként is, csak megfelelően motiváltnak és értelmesnek kell tűnni.

2021. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
elmész egy olyan céghez csicskának, aki a tanulmányaidba illik, aztán évek alatt végigjárod a szamárlétrát.
2021. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a szakképzés/egyetem alatti gyakornoki program.
2021. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kapják be!
2021. aug. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!