Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Át lehet valakit így verni?

Át lehet valakit így verni?

Figyelt kérdés
A nagyapám messze lakik tőlünk, ám amikor eljön akkor nagyon részeg lesz. Szólni nem akarunk neki hiszen nem szeretnénk ha megsértődne (olyan fajta) szerencsére ritkán jön úgyhogy nem fordul elő sokszor. Régebben is ivott de a legutolsó eset nagyon kiborított az udvarban esett kelt, alig állt a lábán. Kitaláltam hogy a sört ki lehetne cserélni alkoholmentes sörre és azt adni neki nyilván a dobozt nem meg mutatva neki. Lehet hülyének néztek soha egy kortyot nem ittam így nem tudom hogy mennyi a különbség a kettő között. Szerintetek észrevenné? Igazából az se lenne baj ha egy ideig elhinné aztán jönne rá, csak ne inna annyit.

2021. aug. 14. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyből rájönne, ha csak nem matt részeg.

Felejtsd el ezt.

2021. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Az én véleményem nem lesz mérvadó,mivel én szerintem a nagyapáddal együtt kotta lennék a helyedben :D...élvezze csak az életet úgyis elég rövid én azt mondom.
2021. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyapád kezeli a közpénzt?
2021. aug. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Phoney ***** válasza:
100%

Nem lehet. Ilyen átverést nagyjából felezett alkoholtartalomig lehet kivitelezni, HA az ital íze-érzete nem változik túl sokat.


Pl. ha korsóban hoznátok neki (de gondolom az furcsa lenne), akkor lehetne a másodiktól kezdve mondjuk 1:1-ben keverni a rendes sört alkoholmentessel.

2021. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akartam közbeszólni, de nem íbrom ki. Nincs ennek egészségügyi evszélye? Alkohol elvonón se úgy kezdik, hogy zéró alkhol (elvonási tünetek miatt).
2021. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Phoney ***** válasza:

ma 13:46

Ha valaki jó ideje minden nap kb. reggeltől estig iszik, akkor több nap absztinencia után lehet veszélyben. De az alkoholisták többsége nem fizikai függő.

2021. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!