Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeptembertől milyen változás...

Szeptembertől milyen változás lesz? Covid miatt kérdezem

Figyelt kérdés
Pl. maszkviselést kötelezővé tesznek.
2021. aug. 16. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Honnan tudjuk? Majd elmondják, ha lesz változás.
2021. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem semmi, sokan vannak beoltva.
2021. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberben még semmi változás nem lesz.

Jön a pápa, vele rengeteg külföldi. Vadászkiállítás, fogathajtó vb utána. Oda is sok külföldi jön, plusz a nézőkre is szükség van.

2021. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben valószínűleg még semmi, akkora még nem durvul be a 4.hullám, októbertől pedig amit visszahozhatnak az a maszkhasználat (boltban, tömegközlekedésen), a védettségi igazolvány visszaállítása (szállodában, étteremben, fürdőben, stb.), a védettségi igazolvány visszavonása azoktól, akik csak az 1.-t vették fel, esetleg bizonyos helyeken dolgozóknak az oltás kötelezővé tétele. Én ezekre számítok. Olyan nagy lezárások, mint tavaly, meg tavasszal voltak, szerintem már nem lesznek, mivel eleve az oltás, meg a védettségi kártya körül forognak az intézkedések.
2021. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Igazad van utolsó. Szánalmas az emberek ilyen fokú hülyének nézése. Majka papa persze már meg is "betegedett" , hogy már készítse elő a terepet. Csak sajnálni tudom, aki még hisz ebben.
2021. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amint lemennek a szeptemberi "bulik", amik hozzák a lóvét a kormánynak addig semmit, talán maszkot kérnek majd az olyan 50-50%. Októberre már szigorítanak, meg pedzegetik majd, hogy megint szükség lesz olyanokra mint tavaly, novemberben meg elszabadul a pokol, iskola, rendezvények, közintézmények részleges/teljes bezárása lesz.
2021. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Fogorvosi vizsgálat mostantól oltási igazolvánnyal vagy pcr teszttel lehet, nem tudom hogy az most érvénybe lépett-e.

Ilyen hasonló van-e még?

2021. aug. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!