Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendszeresen észreveszem a...

Rendszeresen észreveszem a közeli városban, hogy fiatalok lefényképeznek engem az okostelefonjukkal, aztán kitudja kiknek küldözgetik el a képet meg hova rakják fel. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Tegnap is pl. egy szerelmes pár férfi tagja fényképezett le egy buszmegállóban, legszívesebben kivettem volna a kezéből a telefont és földhözvágtam volna, de nyilván azt én szívtam volna meg. Így annyiban hagytam és elmentem inkább. De többször észrevettem már ilyent, hogy fiatalok lefényképeznek engem, hogy aztán röhöghessenek rajtam másokkal, vagy feltegyék a képet a jó ég tudja milyen oldalakra. Mit tehetnék ez ellen?
2021. aug. 17. 07:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért fotózgatnak le, van valami extrém a külsődben? Egyébként ha biztos vagy benne, hogy lefotózott, akkor jó hangosan odaszólhatsz neki, hogy mit képzel magáról, hogy mások is hallják, és hogy törölje ki azonnal.
2021. aug. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Miért röhögnének rajtad? Még ha így is lenne, 2 mp-ig gondolnak rád és aztán mindenki továbblép a következő lényegtelen hülyeségre, senkit nem fog már érdekelni.


Szerintem csak kombinálsz, de ha ezt is csinálják, nem tudsz tenni semmit ellene, nem tudod irányítani őket. Lehet kitűnsz valamivel, mint pl. rózsaszín haj, igénytelenség, "híres" vagy az adott környéken vagy valami más, azt hozdd rendbe. Felvehetsz napszemüveget is és akkor nem leszel olyan könnyen felismerhető.

2021. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hogy nézel ki?
2021. aug. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál, hogy a selfi kamerát használják, csak úgy tűnik,mintha téged fotóznának? Nem nagyon tudom elképzelni, hogy mi lehet benned olyan ami miatt fotóznának
2021. aug. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Paranoia

Szívesen..:)

2021. aug. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod hogy lefényképezzenek? Elfordulsz vagy rászólsz. Ennyi.
2021. aug. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem hagyom de ezekkel a modern okostelefonokkal egy szempillanás alatt lefényképeznek sunyiba, én meg vagy észreveszem éppen vagy nem
2021. aug. 17. 08:09
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi okuk lehet fényképezni? Van valami a kinézeteden? Esetleg deformitás, öltözködés? Nem lehet, hogy csak beképzeled?
2021. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kicsit lehet egy csövesre hasonlítok vagy ilyesmi, nem tudom pontosan
2021. aug. 17. 08:19
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha az én párom akárkit lefotózna mikor pláne ott vagyok mellet,legyen bármi miatt ,beteg az illető vagy nem a legszebb vagy akármi ott helyben szakítanék vele ,nem gyereket akarok magam mellé és megmondanám most törölje ki a képet ,mert nem illik más baján élvezkedni.
2021. aug. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!