Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy irigy vagyok...

Normális, hogy irigy vagyok rá? Mit tehetnék a helyzet ellen? (Öljem meg magam?)

Figyelt kérdés

Adott egy gyönyörű, 29 éves hölgy, aki nagyjából átlagos intelligencia-szinttel rendelkezik, viszont a külsejének/megjelenésének köszönhetően majdhogynem ezrével (legalább több százan minden alkalommal) lájkolják/reakciózzák a képeit, az idézeteit, stb. Az ő szava/véleménye, személye, kisugárzása a "szent" mások szemében.

...És itt vagyok én, a 28 éves fiú, - kövéren, pszichésen betegen, mély érzésekkel - aki arra vágyik, hogy mások is vele együtt élvezzék az általa szeretett zenéket (például), de ez nem történik meg, mert a kutya nem foglalkozik sem vele, sem a bejegyzéseivel, sem pedig az érzelmeivel. Mintha el lenne vágva a világtól.

Mi tehetnék eme negatív körülmények ellen? (Azonkívül, hogy sportoljak, járjak társaságba /ami nincs/, szedjem össze magam, stb.)


2021. júl. 23. 23:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Az öngyilkos kijelentést nem gondoltam komolyan.
2021. júl. 23. 23:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldj egy pár zenét, hátha bejönnek.
2021. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló:

Privátban? Rendben. Köszi.

2021. júl. 23. 23:33
 4/8 A kérdező kommentje:
(Mindjárt küldöm...)
2021. júl. 23. 23:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért számít ennyire Neked, hogy más mit gondol?
2021. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj, ha 28 éves férfiként az a legnagyobb problémád, hogy szeressék a zenéidet.
2021. júl. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

23:43

Nem tudom az okát, hogy miért számít, de tény, hogy nagyon is jelentős hatással bír rám.


03:30

Miért lenne baj? Inkább örüljek, hogy viszonylag könnyű az életem. A jelenben kell élni, nem pedig a jövőben.

2021. júl. 24. 11:14
 8/8 A kérdező kommentje:
(Bár, anyukám szerint nehéz az életem, részben a betegségeim miatt.)
2021. júl. 24. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!