Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a felnőttek...

Hogy lehet, hogy a felnőttek kedvesebbek, mint a gyerekek?

Figyelt kérdés
Általánosban 4 fiú mindig csúfolt meg kinevetett, hozzá voltam szokva. Felnőttként nem tudom felfogni milyen kedves a többi ember, de mielőtt személyesen találkozok velük sokszor parázok, azt hiszem hogy gonosz és bunkó lesz velem. Ez olyan furcsa.
2021. aug. 19. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem feltétlenül kedvesebbek a felnőttek, csak jobban leplezik, amit gondolnak. Úgyhogy légy résen, amikor olyan idegennel van dolgod, aki nagyon rendesnek tűnik, mert nem mindenki játszik tisztességesen (és most finoman fogalmaztam).
2021. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
4 fiúból általánosítasz minden gyerekre?
2021. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
A gyerek őszinte, a felnőttből meg vagy hazudik, vagy őszinte = bunkó.
2021. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az emberek nem ugyanolyanok, és a felnőttek is lehetnek neveletlenek, meg a gyerekek is tiszteletutdóak.
2021. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisgyerek sokkal inkább szeret csúfolódni, más nekik a humor forrás. Az empátia is fokozatosan fejlődik ki
2021. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés esetben felnőttként jobban tudod kontrollálni a kimondott szavakat, érzelmeid kinyilatkoztatását, mint gyerekként, több empátiával jobban megérted, hogy a másiknak mi fájhat. Illetve gyerekként ott van a társak előtt a megfelelni vágyás, felnőttként azonban nem vállalod be, hogy lealacsonyodsz egy szintre, csak hogy befogadjon egy közösség.
2021. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Felnőtt korra megtanuljuk moderálni magunkat


A gyerekek ellenben gonoszak. Ha kikerülnek a szülő/tanár felügyelete alól, egyből szekálni kezdenek valakit, klikkekbe állnak és titkon örülnek, hogy nem velük csinálják, ennek érdekében mindent megtesznek, hogy a klikkben maradhassanak.


De attól még a felnőttek is csinálják, csak kifinomultabban. Pletykának hívják.

2021. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
A felnőttek egy árnyalattal sem kedvesebbek, mint a gyerekek, mindössze csak annyiról van szó, hogy a gyerekeknek még nincs meg az a tanult képessége kifinomulva, amit köznyelven képmutatásnak hívnak.
2021. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Én sokkal kedvesebb voltam gyerekkoromban. Most kevésbé vagyok kedves, (tehát ugye viselkedésről beszélek) de sokkal segítőkészebb vagyok.
2021. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!