Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az elfogadható...

Szerintetek az elfogadható hogy én olyan vagyok aki szeret nagyobb dolgokat véghez vinni?

Figyelt kérdés

Nagyrészt kalandozó vagyok. Imádok nagyobb dolgokba belevágni, felfedezni új lehetőségeket stb. És mivel nyitott vagyok szinte mindenre, így a veszélyt sem kerülöm el. 👊👊 Mozgalmas életem során megtanultam hogy az a jó élet ha nem félsz semmitől. Tegnap megettem 10 hamburgert és 5 csokis fagyit. Majd megkérdezem Józsi báttyát hogy van e eladó lufija. Ugyanis imádom a lufikat, szeretnék majd készíteni egy hatalmas ajándékot. Az ajándék amúgy a hugomnak lenne. Holnap kimegyek a piacra ahol bátorságpróbát szerveznek. Mindenképp megszeretném nyerni és bebizonyítani a szüleimnek hogy én is menő vagyok. 😁

A szüleim iskoláskorúkban ugyanis a legmenőbb fejek voltak. Apám a legerősebb gyerekkel is barátságot kötött. Anyám pedig gyermekkorában egy kicsit csínytevő volt. Gyöngyöket szórt a suli folyosóra, a matektanár pedig hatalmasat esett. Szóval ezért vagyok én is bátor, és az én életem a nagyobb dolgok eléréséhez szeretném szentelni. Hogy kinek mi a véleménye az megoszthatja. 😉



2021. aug. 19. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam követni hogy mi is az pontosan, amit kérdezni szeretnél.
2021. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Talán el kéne olvasni a leírást. 👆

2021. aug. 19. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon már túl vagyok embi. :)
2021. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De szótlanok vagytok. 🤪
2021. aug. 19. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az összefüggést nem látom a kérdés és a leírás között. Tök jó nyitottan élni, de olykor jobb mérlegelni a kockázatot. Azok a dolgok, amiket felsoroltál, szórakoztatóak is tudnak lenni, de nekem nem nagy dolgok, inkább hétköznapi apróságok. Szívesen eszem csokis fagyit, de minek egyek ötöt, ha attól fáj a hasam. Nekem az a nagy dolog, hogy egyetemre járhatok, azt tanulom, ami érdekel, és taníthassak majd. Szerintem fontosak a kisebb-nagyobb célok az életben, amikért küzdhet az ember, és lehet sikerélménye. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2021. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt a legtöbben pont az ellentéte, nem mernek elmenni sehova.
2021. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy feltűnési viszketegségben szenvedő idióta vagy. Semmi nagy, vagy veszélyes dologról nem írtál, csak baromságokról.

(Te kértél véleményt.)

2021. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ügyes, jó ez így.
2021. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!