Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 85D vagy nagyobb kosarmeretuek...

85D vagy nagyobb kosarmeretuek, ti hol vesztek melltartot elfogadhato aron?

Figyelt kérdés
H&m, c&a, tezenisben van ilyen? Ugy emlekszem valaki azt mondta h ott inkabb csak C kosarig vannak es inkabb kisebb mellueknek kedvez a kinalat. Eddig a tesco f&fben vettem, most ott annyira megcsappant a kinalat h nem is talaltam ebben a meretben..
2018. okt. 7. 16:02
 1/6 anonim válasza:
Kik
2018. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ázsia Centerben. Sokféle van, jó áron. És jóval tartósabb, mint egy H&M-es, ami pár hét után szétment :/
2018. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én F-es vagyok kis körmérettel, így az én méretemben található melltertókért konkrétan ölni kell.

A F&F-ben szoktam találni rengeteget, ami jó, illetve a Triumphban is akad néha 1-1 darab.

Tipikus, trendi, fastfashion üzletek nálam is esélytelenek, de legalább sokkal tartósabbak azok, amiket vásárolok, és nem rongyolódik el 2 hét alatt.

2018. okt. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

[link]


Én innen szoktam rendelni, olcsóbb, mint a boltban.

A Triumphokat úgyis ismerem, tudom, hogy jók, de nekik pl. van Anita cuccuk, abban pedig a 85 D nem is számít nagy kosárnak még, valami I-ig van.. Rosa Faia Anita melltartók gyönyörűek, csipkések, wao

2018. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben a problemaban szenvedek. Viszont a h&m biztos es talan a c&a is arul de csak D-s kosarig. Viszont nagyon keresni kell, 80bol biztos volt mert nekem meg regebben az kellett. Mostmar sajnos nagyobb kosar kell, amit aztan tenyleg sehol nem talalok.
2020. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kik
2021. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!