Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vissza iratkozok egy rossz...

Ha vissza iratkozok egy rossz iskolaba ahova alig kell bejarni, diakmunkan nem fognak szolni hogy iskola helyett mindig dolgozok? 21l

Figyelt kérdés
Dolgoztam egy helyen es oda akarok vissza menni diakkent, csak azt nem tudom ha vissza iratkozok suliba nem fognak e szolni a meloba vagy esetleg a kozvetito hogy iskola helyett minsig dolgozok. A diakok irjak be magukat hogy mikor akarnak dolgozni, felek hogy szolni fognak.
2021. aug. 20. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint az iskola szól-e? Nyilván van egy hivatalos hiányzási keret, és ha azt túlléped, akkor kirúgnak. Vagy ha nem akkor, mert nincs kedvük ezt adminisztrálni, akkor évvégén a sikertelen vizsga után.
2021. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A munkahelyen gondoltam hogy szolnak e hogy diak vagyok es allandoan dolgozok
2021. aug. 20. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
A munkahelyet mért zavarná, a dolgozóiból él. Neki mi köze ahhoz, hogy minek a rovására vagy ott?
2021. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:DD

Egyetemistákkal dolgoztam, mint úszómester, beltéri hely volt, szóval egész évben nyitva volt, sok egyetemista a hét majdnem mindennapján dolgozott 12 órában, reggeltől estig. Be sem járt a legtöbb iskolába. Nem érdekelt senkit, hogy ők ezt hogy számolják el a suliban, senki nem kényszerítette őket, szabad akarat volt, magadat osztottad.

Szóval nem, nem fognak szólni. Én is jártam olyan suliba, ahol valaki két év alatt egyszer jelent meg, akkor is vizsgán. Én meg kb kéthetente egyszer jártam be, de még így is azok között voltam, akik viszonylag sokat bejártak. Bár én jártam volna többet, de sajnos elég messze volta suli, ilyen szakma meg a környéken nem indult.

2021. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!