Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan végezzen egy diák...

Hogyan végezzen egy diák diákmunkát ha több helyen feltétel hogy vállaljon 1-2 vagy akár 3 napot is hétköznap? Elvileg akkor iskola van.

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetemisták, szakmai tanulok alakíthatják úgy az órarendjüket, hogy több szabad napjuk legyen. Ezek a munkák nekik szólnak.
2014. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Nem a középsulis kispubiknak van hirdetve.
2014. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen. Nekem elsőévesen reggel 8-tól este 8-ig órám volt, nem csak elméletek hanem laborok, gyakorlatok, heti 2-3 zh és később sem lett annyi szabadidőm, hogy egy-egy műszakot beillesszek a hétbe. Maradt az éjszakázás. Nappal órán ültem és tanultam, éjszaka dolgozni jártam, a hétvégéket átaludtam. De nekem megérte mert időben tudtam végezni míg sok évfolyamtársam inkább csúszott, kevesebb tárgyat vettek fel, hogy legyen meg a heti x alkalom, amit a munkáltatók kívántak.

Utolsó évben már tudtam dolgozni nappal is, kevesebb tárgyam volt. Mesterképzés alatt meg úgy csináltam hogy a nyaranta összedolgozott pénzen éltem első évben, abban az egy évben vettem fel a tárgyaim 80%-át, így a maradék időre alig van már tárgyam, 4 órában tudok dolgozni mellette. Szóval meg lehet oldani, csak nehéz.

2014. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!