Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor 10 éves voltam, az...

Amikor 10 éves voltam, az unokahugom meg 6 éves volt és kint voltunk a szüleinkel a rokonok sírjánál a temetőben akkor az apukám nem engedte meg hogy elszaladgáljunk játszani. Azért volt hogy nehogy beleessünk egy előre kiásott sírba véletlenül?

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Inkább azért, mert nem illik a temetőben szaladgálni és játszani.
2021. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Egy temetöben "elöre kiásott sír" nincs!
2021. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

"Amikor 10 éves voltam,...."


Most se lehetsz sokkal több...

2021. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Mucika, temetoben nem ipiapacsozunk.
2021. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Ezt magyarázhatod egy dedósnak. Jó lenne valami szűrő hogy óvodások ne írjanak ide
2021. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
11 vagy vagy troll?
2021. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántsatok már egy gyereket. Tudom, a gyk-t nem is lehetne hivatalosan 16 év alatt használni, de ettől most tekintsünk el. Fb-n is vannak 8-10 éves gyerekek is. Sőt! A gyerekek már jobban értenek az informatikához sokszor, mint a felnőttek.

Kérdező, egy temetőben nem illik játszani, nevetgélni, és futkározni. Oda az emberek emlékezni mennek, rossz kedvűek, sírnak is néha. Nem illik zavarni őket.

2021. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak nem illik.


Illetve olyan hír is volt jópár éve, hogy a gyerek szaladozott a temetőben, nekiment egy sírkőnek, és mivel az nem volt megfelelően rögzítve, ráesett. A gyerek meghalt.

2021. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

“Ne bántsatok már egy gyereket. Tudom, a gyk-t nem is lehetne hivatalosan 16 év alatt használni, de ettől most tekintsünk el. Fb-n is vannak 8-10 éves gyerekek is. Sőt! A gyerekek már jobban értenek az informatikához sokszor, mint a felnőttek.”

Igen, ebben igazad lehet, csak vannak olyan kategóriák amik nem 11 éveseknek valóak. Ezért jobb ha 16 éven aluliak nem regiznek ide, de nem én nevelem azokat a gyerekeket, akik nem tartják be, szóval én végülis leszrom.

2021. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell regisztrálni ahhoz, hogy az ember megtalálja a +18-as kategóriàkat, és azt olvasgassa. Mikor én voltam 12-13 éves én is ide tévedtem, és olvastam elég sok mindent. Normális felnőtt lettem. Nem kell gyk-ra feljönni ahhoz, hogy +18-as tartalmakat találjon valaki. Az internet hirdetések formájában is a képedbe nyomja ezeket. Meg, hát a gyerekek is ràkeresnek dolgokra, ez már nem 1980. A mostani világban 12-13 évesen már szexelnek a gyerekek, de volt ilyen régen is, akkor miről beszélünk? Nem értek egyet azzal, hogy ez normális, de ilyen világot élünk. Nekem is volt egy haverom, 13 évesen vesztette el, egy volt kapcsolatomban a partnerem 12 évesen. Arról meg ne is beszéljünk, hogy 12 éves kortól törvényes művelni a dolgot, és óvszert is vásárolhatnak a gyerekek. Ez a rideg valóság.
2021. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!