Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi időtök van a munka...

Mennyi időtök van a munka után mással is foglalkozni?

Figyelt kérdés
Családtagok, bevásárlás, csekkek feladása és egyéb hétköznapi dolgok. Van olyan teendőtök amiket hanyagolni kell vagy nem is foglalkoztok vele?

#munka #utáni dolgok
2021. aug. 22. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Amit nem csinálok meg annak általában nem az időhiányhoz van köze, hanem a lustasághoz.
2021. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én éjszakás vagyok szóval a számlára,boltra stb... nekem jut idő.


Nincs olyan amit hanyagolni kéne miatta.

2021. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. A mi kisfiunk 18 hónapos, éjjeli bagoly mint mi. Emellett én homeoffice-ban dolgozok. Párom mentő ápoló, és emellett az sbo-n dolgozik. Nem sok időnk van egymásra. A háztartást én vezetem, a gyerekkel többségében én foglalkozok, már majdnem minden online fizetünk, bevásárolni vagy kettesben a fiammal vagy ha úgy jön ki a lépés, hogy párom is itthon van, akkor kocsival megyünk. (Az én kocsim szervizben van) Kevés időnk van egymásra de nem panaszkodunk.
2021. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Azért, vannak olyan szakmák, ahol az ilyen dolgokat nehezebb megoldani!

Ha valaki ápoló, vendéglátós - vagy az építőiparban dolgozik, ott nehezebb megoldani az ilyesmit!

Mondjuk, az ápolók és a vendéglátósok általában egyedülállóak, mert örülnek, ha magukhoz nyúlni van idejük, nemhogy gyerekük meg feleségük legyen...

2021. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egész nap kint árulok, a párommal élek. Napi 2 órám jut mindenre és magamra, emellé szeretem a tisztaságot. Szerintem gondolhatod, mi az idegbajom fő oka...

Mindig irigyeltem az embereket, nekem 10 órásnál rövidebb idejű munkhalyem még nem volt, mert a 8 órás ritka, a 6 órásból meg nem tudok megélni albérletben. :D

2021. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevés. Persze az is benne van, hogy néha hetekig napi 12-14 órát dolgozom, a hét minden napján.
2021. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész jól vagyok szabadidővel. Bár nagyon gondolkodós a munkám, így agyilag teljesen leszív nap végére, szóval hiába van minden munkanap után 17:30-23:00-ig szabadidőm, értelmes dolgot nem tudok csinálni. Leginkább csak poshadok, relaxálok.
2021. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan még nem dolgozok, de egy ideig dolgoztam + megelőző években szakmai gyakorlat + ott fogok a jövőben dolgozni, 1-2 év múlva.


Házi segítségnyújtás.


Nem lesz változás az akkori és mostani viszonyok között, hogy hogyan lesz, mire lesz időm. Csekkeket be tudom fizetni, megyek el posta mellett és van, hogy néninek kell befizetni, akkor egyúttal az enyémet is elintézhetem - így ez nem marad munka utánra. Utolsó néninél, vagy utána hazafelé, a kisebb bevásárlást is elintézhetem, nagyon sok élelmiszerbolt előtt megyek el. A házi segítség egyik szépsége, hogy változó, mikor végzel. Hivatalosan 8-16-ig tart a munkaidő, de volt már példa szakmai gyakorlat alatt az aktuális gondozó mellett, hogy mivel van akinek semmi nem kellett, ketten lemondták, 3-4 embert gyorsan megjártuk, délelőtt 11 órára mindennel kész voltunk, mehettünk haza.


Munka után kutyáimat le kell vinnem, az 20-30 perc. Tudok főzni, nem is rosszul, csak nem szeretek, így amikor apám már nem lesz - merthogy én takarítok, ő főz -, akkor se lesz gond, összedobok 2 napra elegendő mennyiséget. Párkapcsolatom nincs, nem is valószínű, hogy lesz, ezért magamra sok idő fog jutni - de ha az élet megcáfol és mégis lesz valakim, nem állok ellent.


A házi segítségben a volt mentorom, 4 gyerekes anyuka, 2 kisebbel és egy felnőttel + férj, annak ellenére, hogy szabadideje alig van (de ezt leginkább ő rontja el, mert hallomás alapján azt vettem ki a szavaiból, hogy a férj és a nagyobb gyerek a háztartásban kb ló**art nem csinálnak, a két kisebbtől pedig még nem elvárás), úgy gondolja, ez a munka tökéletes ilyen szempontból. A másik anyuka sem elégedetlenkedik, hogy egyszem gyerekére és azontúl nem jut idő. Mindemellett, az én kerületemben van a házi segítség, szóval nincs az, hogy közel 1 vagy 1+ órát kell utaznom ahhoz, hogy hazaérje, és ha lesz gyerekem, bőven van óvoda és iskola a közelben, hogy ne okozzon gondot érte menni.


20/l

2021. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég időm van mindenre. Délutántól késő estig van a munkaidőm, így délelőtt mindent el tudok intézni. Csak akkor szoktam kicsúszni az időből, ha reggel sokáig lustálkodom.
2021. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Beosztástól függ, van hogy egy hetet itthon vagyok majdnem van hogy csak aludni jóformán.
2021. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!