Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mindig a...

Miért van az hogy mindig a fura fiúk jönnek be?most 2 tetszik,(Az egyik drogos a másik börtönben van)🤔

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Szép mondhatom, az itteni kedves, aranyos incelek pedig egyedül maradnak..
2021. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
79%

Tetszés xD

Azért mert buta tini vagy.

1-es szerintem a legtöbb incelnek ilyen lány nen is kell.

2021. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Miért fura aki drogozik? Felénk minden második ember csinálja.


Amúgy mert buta vagy.

2021. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Ezek nem furák,hanem bűnözők.

Buta vagy tényleg.

2021. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

lehet hogy az alap keretük jön be neked.

pl mind a kettőnél az a keret, hogy ők a tuti szuper csávók akik megmondják neked a tutit és lehetsz mellettük vihogó kiegészítő.

am szerintem nincsen ezzel feltétlen baj...tapasztalatlan embereket könnyen le tud nyűgözni a dominancia.

2021. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Valszeg azért mert rossz családból származol. Egy jó családban, normális körülmények között nevelkedett ember szóba sem áll ilyenekkel, mert szinten aluli neki, meg nagyon más világ.

Ezek szerint neked viszont ez a közeged 🤷‍♀️

2021. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Unalmas az életed, túl szürke és beleakarsz vinni egy kis adrenalint. Felpumpálod magad a folyamatos rettegéssel, hogy a párod megint börtönbe kerül, esetleg bűnszövetségesként téged is elítélnek, esetleg lekésel a párod mert annyira befüvezett és rettegésben élnéd mindennapjaid. Ami akár életet lehelhet beléd mondjuk 1 napra, de utána egy visszafordíthatatlan és életed végéig kísértő borzalmas ismerettséged lesz. Inkább fizesd be magad egy Bungee Jumpingra.
2021. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként egyikről sem írt olyat, hogy gonosz vagy rossz emberek. A drogos nem tudjuk min ment keresztül, hogy függő lett, a börtönben levőről meg nem tudjuk miért ül. Manapság egyiket sem nehéz elérni, ha rossz társaságba keveredik az ember, vagy olyasmit tesz, amit később megbán. Az igaz, hogy ezeknek az embereknek csak kevés százaléka képes megváltozni, de mi van ha pont olyanokkal találkozik az ember akik hajlamosak rá? Attól még, hogy valaki olyan szent életet él, hogy még csak egy cigire sem gyújtott soha rá, és a bűnözői múltja annyiból áll, hogy a tescoban megevett egy kiflit, úgy hogy később elfelejtette kifizetni, még lehet nagyobb szemétláda mint a fent említett emberek. Sokan siránkoznak, hogy ők milyen becsületes emberek , így azt hiszik alanyi jogon jár nekik barátnő, közben lehet, hogy felér egy kínzással kapcsolatban élni velük. Volt már olyan, hogy valaki bűnszövetkezet vezére volt, otthon pedig példás családapa, de ez szélsőséges példa.
2021. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
53%

#8

Te miről beszélsz? xD

Nagyon fáj a naivitásod te is azon a szinten vagy mint a kérdező...

Ez ugyan az mikor azt mondják ne utald a c-typeokat ne légy rasszista... Aha akkor nőj fel egy faluban.

Nem tudod min ment keresztül hogy drogozik... Jajj.. jajj ezt ne több ismerősömnek szar élete volt, kiskorában meghaltak a szülei, vagy nem ettek egy honapig mert elszipuzták a pénzt. És még csak cigizni se cigiznek, mert van eszük. Ez a csőcselék mind semmirekellő mint te meg a kérdező

2021. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
#9 Te nagyon szűk látókörű vagy. Azért csak nem vagyok semmirekellő, mert nem ítélkezek olyan emberek felett, akiket nem ismerek és nem ártottak nekem. Én sem védek minden drogost meg lecsúszott személyt, akikről tudom, hogy menthetetlenek és nem tanulnak a hibáikból, másokat tesznek tönkre azokat én sem szeretem. És a romákat sem utálom, igen vannak köztük rossz életűek, de vannak rendes normálisak is, de ez minden népcsoportnál így van. De gondolom a te féléknek magyarázhatom az ilyesmit.
2021. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!