Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan, tényleg nem normális...

Komolyan, tényleg nem normális az a család aki még sérelemdíjat kér azok után, hogy megmentették őket egy drogos gyilkostól?

Figyelt kérdés

Máskor majd megvárják, hogy mindenkit lemészároljon az illető és miután mindenki halott a környéen csak utána lövik le.


"ennek ellenére sérelemdíjat kérnek a rendőrségtől az őket ért megrázkódtatások miatt"


Ezen hagonsan felnyerítettem. Megrázkódtetás úristen, hát mit vártak, majd megsimogatják a buksiját és kézenfogva kikísérik az ajtón?


Szerencsétlenül alakult a helyzet, de hát ez van. Sérelemdíjat kérnek. Hogyne. még mit nem? Ennyit ér nekik az, hogy megmentették az életüket?


Hány ezer tűszt menekítettek már ki úgy, hogy a fejüktől 2 centire repült a lövedék, amit száz akárhány méterre lőttek mesterlövészek, mégsem kérnek sérelemdíjat.

Müncheni olimpia például: Két túszejtőt úgy lőttek le, hogy az egyik túsz megsebesült a vállán. És még Ő volt hálás, hogy megmentették ezzel!


Ekkora puhány hálátlan dögöket! Térdenállva csókolhatnák a rendőrnő kezét, aki lelőtte a támadót. Gyávák komolyan. Gyávák, mert ahelyett, hogy bátran felvállalnák, hogy Nézzétek mekkora kockázat mellett védtek meg minket. Hálátlanok, mert nekik nem számít a rendőrök élete. Ha nem lő, akkor megöli a rendőrnőt is és utána megy be lemészárolni a családot.


Mit képzelnek az ilyenek? Ebből is hasznot akarnak húzni. Egyenlőek Floydika családjával! Bedrogozvamajdnem elütött egy rendőrt menekülés közben, ártalmatlanították és 20 milliós dollárt szedtek ki a rendőrségből és a támogatókból.


2021. jan. 19. 20:22
 1/10 A kérdező kommentje:

Hogy nem sül le a bőr a képükről. Hálátlan élősködő férgek.

Majd én is nekiállok sérelemdíjat kérni mindazért, mert megvédtek. Hát szép. Szégyen :(

2021. jan. 19. 20:24
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

"Bedrogozvamajdnem elütött egy rendőrt menekülés közben,"

Tényleg? Ezt nem tudtam. Bár akkor se járna szerintem érte HALÁL.


Vannak, akik el vannak szállva a valóságtól. Ha amerikai tüntetéseken való interjúkat megnézed, azokon annyit lehet sírni az első öt percben, hogy utána már egy életre megszokod és semlegessé válik, hogy ilyen létezik. Nem tudom, neked hogy nem lett semleges.

2021. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2: vannak helyzetek, ahol a támadó inézkedés közben meghal. Ez a velejárója. Ezen aki fennakad az mesevilágban él. A VALÓSÁG az, hogy ha bedrogozva nem teszel eleget a rendőri felszólításnak és KÉNYTELEN a megfelelő fogást alkalmazni, akkor lehet, hogy belehalsz. Ezt így tanítják. Hozzáteszem mi 10 éve még a rendvédelmi gimiben ahova jártam ugyanezt tanultuk. Ugyanazt a térdelős biztosító fogást, amit a rendőr alkalmazott-helyesen. És NEM!!! lehet benne megfulladni, ugyanis OLDALRÓL NEM lehet megfojtani senkit sem.
2021. jan. 19. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Értem. Nem értek ehhez, és nem is vagyok jól tájékozott arról, mi történt.

"És NEM!!! lehet benne megfulladni"

Akkor hogy halt meg?

2021. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A testében lévő kábszer egyik mellékhatása, hogy fulladást okoz. Ha erre még rátesznek el lapáttal, hogy elnehezítik a légzését akkor valóban meghal.


A rendőr iganis helyesen járt el, úgy, ahogy neki el KELL járnia.

Amúgy ha ez egy fehér emberrel történik még le se videózzák.

2021. jan. 19. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes. Kössz az infót, jó volt megtudni a másik oldalát is a dolognak.
2021. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ja és klausztrofóbiás volt, legalábbis ezt mondta a rendőröknek. Hogy mit ki nem találnak.


Aki klausztrofóbiás az nem megy be telefonfülkékbe bezárva maga mögött az ajtót. Legutóbb onnan szedték ki, mert egy hamis csekkel akart fizetni a postán, de elkapták hálistennek. Egy sorozatbűnözőről beszélünk, aki belehalt abba, hogy drogozott és elkapták. Ilyen egyszerű

2021. jan. 19. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyről kérnek sérelmi díjat. Nem a rendőrségtől kellene, azt mi fizetjük. Annak az örjöngő baromnak a családjától kellene ilyet kérniük, akitől megvédték őket a rendőrök.
2021. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8: pontosan! Attól kérjenek sérelmi díjak aki MIATT kialakult ez a helyzet. Mindannyian tudjuk mekkroa sokk érte szeretcsétlen rendőrnőt. A háta közepére sem kívánná, hogy bármely helyzetben le kelljen lőnie valakit, de mégis meg kellett tennie.
2021. jan. 19. 21:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na pontosan ezért nem mennék olyan munkahelyre SOHA, SEMMI esetben sem, ahol embereknek kell segíteni. Ha segíteni akarok, akkor állatokon segítek.
2021. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!