Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért hiszik azt,...

Egyesek miért hiszik azt, hogy ők döntik el, hogy a másiknak mi esik rosszul?

Figyelt kérdés

Például párom is ilyen. Ha megbánt valamivel és én ezt szóvá teszem, hogy ez bunkóság és nekem rosszul esik, simán letagadja, hogy ő márpedig nem bunkó, és engem állít be "rossznak". Ilyenkor olyanokat mond pl. hogy "nem kell megsértődni, ha valaki igazat mond". Magyarul tovább bunkóskodik, akkor is, ha valóban megbántott. Bocsánatot sose kér. És az egész úgy jön le, hogy majd ő tudja, hogy engem megbántott e vagy sem. Pedig szerintem ezt én döntöm el, hogy nekem mi esik rosszul.


(Itt most nem a tipikus női hisztikre kell gondolni, vannak dolgok, amikkel tényleg megbánt. Ha hisztizem, olyankor nyílván igaza van, hogy én vagyok a hülye.)


2021. aug. 23. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt te döntöd el, hogy megbántva érzed-e magad, de attól a másiknak még nem kell ugyanúgy látni az adott szituációt.
2021. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert beképzeltek, talán azért.
2021. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Természetesen, ezt nem is állítottam. De én fordított esetben legalább annyit mondanék, hogy nem értek egyet veled de ne haragudj, hogy megbántottalak, azt nem akartam. Vagy hasonló.

2021. aug. 23. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Jelenleg is átélem, mivel ő bántott meg engem, erre ő van feldühödve és 10 napja nem áll szóba velem. Bąssza meg. Fejbe verni az ilyen embereket egy székkel,lehetőleg vasból, háromszor (az említett személy nem a párom).
2021. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!