Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket tiltott már le olyan...

Titeket tiltott már le olyan valaki, akitől nagyon fájt ez a lépés? Nálam másodjára csinálja ezt és annyira rosszul esik, hogy minden csatornát elvágott…nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
De miért csinálja? Ki a negatív ember te vagy ő?
2021. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő. De attól még fáj. Jó kérdés, hogy miért csinálja, a másodiknál nem írtam neki egyáltalán napok óta. Nem tudom igazából miért csinálja.
2021. aug. 23. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam volt ilyen év elején. A redditen ismerkedtem össze egy schizoid csajjal. Lehet hogy nem is csaj volt de nem is érdekelt. Valószínűleg egy ú.n. catfish volt.

Én a barátomnak hittem ő nem akarta. A vége felé elég negatív lett, kérdőre vontam aztán csak úgy letörölte magát az oldalról.

Nekem is hiányzik, sok hasznos dolgot megtanított nekem.

Remélem hogy nem halt meg vagy ilyesmi.

2021. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű miért csinálja, nem akar veled semmiféle kapcsolatot tartani. Egyébként mi az hogy másodjára? Zaklatod?
2021. aug. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem. Ha olvastad volna a válaszom fentebb pont ezt írtam, h nem is beszéltünk napok óta. Nem zaklattam soha. A második tiltása azután volt, h észrevette, h kitöröltem (visszavontam) az egész beszélgetésünket. Megvolt az oka, miért tettem, de nem azért, h negatív kicsengése legyen, nem gondoltam, h tiltani fog miatta. Itt nem is kommunikáltunk napok óta, ezért sem értem miért volt szükség erre. Mindegy.
2021. aug. 24. 02:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem nem. De szerintem elege van beloled, mert ugy erzi hogy jatszadozol vele.
2021. aug. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os, már lezàrtuk a kapcsolatot azon a ponton, nem hiszem, hogy lehet jàtszadozásról beszèlni.
2021. aug. 24. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem akar hallani/latni. Hamarabb túl akar lépni.
2021. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, és még csak azt sem állíthatom, hogy nem dolgoztam meg érte.
2021. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!