Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kotozkodik, piszkalodik,...

Miért kotozkodik, piszkalodik, gunyolodik ismerkedés közben? Miért csinálja ezt egy felnőtt majdnem 40 éves férfi?

Figyelt kérdés
Meg állás nélkül... Már rettentően irritál és idegesít, adtam neki 1 lehetőséget, mellesleg kíváncsi voltam eloben is meri - e. Nem! Teljesen másmilyen volt. Ott viszont csak a nyavajgasai az exei el kapcsolatban. Mintha minden csak az exei hibája lett volna, ami nekem ott kicsi fura volt. Aztán, na találkozzunk meg egyszer. Ismét csak az exei szinte, de se vacsora, se mozi se semmi, ugyan oda mentünk ahova először. Ez is furcsa volt nekem. Mint aki bujkál vagy rejtőzködő uzemmodban lenne. Én fel dobtam több opciót, húzta a száját. Mi lehetett a háttérben? Én 'szakítottam is vele' mivel se felesleges időm se energiám nem volt az idióta, gyerekes piszkalodasaira, az exeit hallgatni se akartam tovább, persze én lettem a hülye mint a többi is 🤷‍♀️.
2021. aug. 24. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Most már mindegy nem? :d
2021. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mostmár nem k*rvára tökmindegy? Előre nézz, ne hátra. 😉
2021. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom...

:) Csak kíváncsiságbol írtam ki, hátha kapok érdemleges segítséget vagy választ.

2021. aug. 24. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok: direkt piszkálódok. Szeretnék is magam mellé valakit, meg nem is, így a piszkálódást választom, hogy eltávolítsam magam mellől a személyt, pedig tuti bejönne.
2021. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4# akkor elég gyerekes lehetsz
2021. aug. 24. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem egy rovid bemutato utan csak az erdekelt volna, hogy jutok haza roviden. Aki ilyen, ott edesmindegy, epeszu ember semmit nem akar tole.
2021. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vótmá... Akkor is megmondtuk, hogy dobd ki.
2021. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is merek egy ilyet, az nárci gyökér pöcs.
2021. aug. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!