Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerkedés, szakítás után te...

Ismerkedés, szakítás után te miért torolned a leányzó az ismerőseid közül?

Figyelt kérdés
Mire jó ez? Miért csinál ilyet valaki? 30+ férfiról van szó! A nornalis válaszokat előre is köszönöm, a többire nem tartok igényt!
2021. aug. 23. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi??
2021. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer visszautasítottam egy férfit. Normális hangnemben, pedig már nagyon idegesített. Erre teljesen letiltott facebookon. Mondjuk nem bántam. Ő is 30+ férfi.

N

2021. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam volt olyan, hogy munkatársnak valamiben segítettem (nem munkaügy), és bejelölt. Utána kicsit jobban elkezdtünk beszélgetni egymással, majd rájöttem, hogy ez nem jó, mert (diplomatikusan fogalmazva) érzéseket generált. Ezután eltávolodtam tőle, és letöröltem a FB-ről: jobb ez így.

Ott van a közelemben most is, de nem beszélünk semmit sem köszönésen kívül.

2021. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak azért töröltem, vagyis tiltottam (közös megegyezés után a volt nőmet 5 éves kapcsolat után), mert állandóan egymást nézegettük, nagyon hiányzott mindkettőnknek a másik, annak ellenére, hogy nem illettünk össze. Nem haragból. Persze aztán mindig valami ürüggyel megkeresett e-mail -ben, aztán hogy segítsek ebben, segítsek abban, mi van velem, végül egyszerűbb volt Skpye -on beszélni, aztán találkozni, és most kb. ugyanott vagyunk, mint tavaly, csak FB -on vagyunk letiltva egymásnál. :)
2021. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
73%

Mondjuk azért, hogy ne lássam, mert úgy könnyebb elfelejteni?

Vagy azért, mert rossz lesz majd látni, ha valakivel sikerül neki ami velem nem jött össze (kapcsolat)?

Ezer oka lehet.

2021. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# és így most jobb?
2021. aug. 24. 21:52
 7/7 anonim válasza:
100%

Hát azt tőle kell megkérdezni.

Én csak próbáltam az ő fejével gondolkodni... még nem csináltam ilyet.

Köszi a lepontozást. :(


#5-ös voltam.

2021. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!