Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A műanyag vitaminos dobozokat...

A műanyag vitaminos dobozokat belehet dobni a kupakgyűjtős konténerekbe?

Figyelt kérdés
Van egy pár megmaradt vitaminos műanyag doboz (pl béres vitamin) és arra gondoltam hogy inkább odadobnám be, nem a szemétbe. Belehet oda dobni egyáltalán? Soha nem gyűjtöttem még ilyet de a héten pont olyan helyre megyek és gondoltam elviszem. Köszi a válaszokat előre is!

2021. aug. 25. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A kupakgyűjtőbe csak kupakot lehet!

Szelektív műanyag gyűjtőbe dobd.

2021. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából csak azért kérdezem mert már láttam benne tápszeres kanalat meg mosószeres kupakot vagy mit és hátha ez is ugyanaz az anyag
2021. aug. 25. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Bedobálhatod akárhová! Nem vagyok tudatos környezetromboló, - szeretem a környezetet! De amíg derékig kotorászhat bárki egy hulladékgyűjtőben és szanaszét szórva, általa összekeverve ott hagyhatja bárhol, bármikor, büntetlenül az általa feldúlt edény tartalmát, addig tényleg nincs jelentősége annak, hogy mit, hová dobálsz (egy személyben)!
2021. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!