Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj messengeren, ha valakin...

Az baj messengeren, ha valakinek akivel sokat írogatok, rendszeresen leírok olyan dolgokat amiket nem kérdezett?

Figyelt kérdés
Mondjuk leírom neki hogy elmentem ma ide meg oda kirándulni, vagy hogy most éppen vonatozok és késik 10 percet, vagy éppen mit csinálok, milyen a hangulatom, ha valami nyűgöm van akkor meg azt. Baj, ha megosztok ilyen információkat valakivel akivel már megszokottá vált, hogy napiszinten írok neki? Vagy mi baj van az ilyen üzenetekkel? Általában nem válaszolnak rájuk vagy nem túl sok mindent. Ezenkívül szoktam a másik félről is kérdezgetni dolgokat, szóval érdeklődő vagyok eléggé mindemellett.
2021. aug. 25. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Nem csak akkor lehet dolgokat közölni, ha kérdezik. Hiszen ez is egy módja arra, hogy beszélgetést indíts.
2021. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem válaszol rá, mert ez nem érdekli. Olyasmit mesélj el, ami említésre méltó, ne mindennap előforduló csip-csup dolgokat.
2021. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan embernek írod, akit vélhetően érdekel, közeláll hozzád és nem zavar akkor nem baj. Pl engem nem zavar ha valamelyik testvérem csinálja ezt. Az viszont roppantul zavar mikor olyan emberek, akikkel csak egyszer kétszer beszéltem előtte, mert senkit nem akarok megbántani, de mit reagáljak ilyenekre, pláne ha nem is kérdeztem. Nem visszaírni vagy tiltani ilyen miatt szintén bunkóságnak éreznèm..belőlem sajnálatot vàlt ki az ilyen mert biztos nincsenek barátai vagy jó viszonya a családjával ha random emberemre zúdítja a dolgait.
2021. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem csak az zavar, ha valaki a lelki problémáiról vagy ehhez hasonlókhoz kezd el nekem beszélni miközben nem is kérdeztem. Nem vagyok egy olyan ember aki jól tud vigasztalni, mellesleg meg van a saját bajom, nem akarok máséval is foglalkozni, főleg olyanéval aki nem is érdekel.

Viszont, ha valaki csak random a napjáról beszél vagy valami érdekes dologról ami történt vele akkor szerintem az okés, ilyenkor mindig probálok válaszolni, hiszen biztos azért mondta el, mert esetleg izgatott volt, hogy elmondja és akkor elég sz-r érzés lehet, ha egy pár szavas válasszal lerázzák. 😃

2021. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Ez jó dolog.
2021. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!