Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvetendő hogy férfi létemre...

Megvetendő hogy férfi létemre minden létező szőrzetet eltávolítok magamról?

Figyelt kérdés
Egyszerűen magamon undorítónak tartom. Nem tudok mit kezdeni vele,zavar a látvány amikor már egyáltalán kis pihe nagyságú szőrök vannak a lábamon (mikor éppen nőnek vissza) Arcomon és Testemen,Intim területeken leginkább. Már egészen 13 éves koromtól konkrétan kiszedtem a bajszom mert nem tetszik egyszerűen. Hozzá kell tenni azt is,hogy mivel így érzem magam konfortosan nem igazán érdekel ha valaki megszól,megnéz miatta. Igaz alapból is feminimebb vagyok,de ezt lehet hogy az Aszexualításomnak is belehet tudni,valószínüleg abból kifolyólag nem akarok tetszeni senkinek magamon kívül.

2021. aug. 25. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed
2021. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Szemöldök? Szempilla? Haj?
2021. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kopaszon nemigen lehetsz feminin.
2021. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
🤦🏻‍♂️
2021. aug. 25. 17:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyet nem írtam. Testszőrzetről volt szó illetve arcszőrzetről. (Evidens hogy alatta nem a szemöldököm értettem)
2021. aug. 25. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:

" minden létező szőrzete "

Ismertem olyat, aki ebbe beleértette azokat is.

Egyébként nem megvetendő

2021. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem aztán tökmindegy, ha neked az úgy jó, hogy fél napot elcseszel arra, hogy mindenhol leberetváld magad.
2021. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem megvetendő, senkinek sem ártasz vele. Velem is hasonló a helyzet. Én alapból nagyon szőrös vagyok, már gyerekkorban elég korán elkezdődött a szörösödés. Nyári időben én is leszedem magamról teljesen. Télen ritkábban. Nem vagyok meleg…
2021. aug. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!