Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne egy ilyen funkció "üzenetek" lapon?

Figyelt kérdés
Olyan hogy "Még nem válaszoltad meg" vagy valami ilyesmi, és akkor sosem keveredne el egy üzi sem. Szerintetek?
2021. aug. 27. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nézd meg a beérkező üzenetekben az ikonokat. Más az,amire válaszoltál,és más az,amire még nem
2021. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, de mire megtalálom az összest, nagyon sok idő...

Csak egy katt lenne, és kirakná szépen az összest, és ha válaszolsz, akkor eltűnik onnan, sokkal jobb lenne.

2021. aug. 27. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmin én is gondolkodtam sokat, de kicsit módosítanék a javaslatodon:


Egy egyszerű "megjelölés olvasatlan üzenetként" funkció kellene csak, hogy ha valamit meg nyitsz, de nem tudsz rá épp válaszolni akkor meg tudd magadnak jelölni és így nem felejted el.

2021. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az egész oldalt újraírnám úgy, ahogy van. Az egész oldal úgy néz ki, mintha 1990-ben készítette volna valami középiskolás.
2021. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor te arra gondolsz, hogy lehessen szűrni,sorbarendezni az üzeneteket. Igen ilyen szempontból elég gyatra a jelenlegi megoldás. Van lehetőség keresésre, de ha mondjuk rakeresek,hogy maci, az összes olyan üzit kihozza,aminek a tartalmaban bent van,hogy maci,nem tudom csak a macilaci küldőt keresni.
2021. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 igazad van, mert az első weboldal amit középiskolás koromban csináltam pont ilyen volt :D egyébként nem is magák a divek vagy a stílus rossz, hanem a színvilág, ikonok meg a logó. én ezeken javítanék csak, meg az üzenetküldésen. bevezetnék valami chat rendszert.
2021. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valóban nem egy csoda az oldal, de szerintem nem is kell annak lennie... Célnak tökéletesen megfelel, csak amit írtam feljebb, vagy amit írt a hármas az nem ártana.:D Egyszerűen az könnyebb használat miatt.
2021. aug. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!