Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tinderem miért nem látszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderem miért nem látszik hogy megnézték e az üzenetem?

Figyelt kérdés
Igazán beletehetnék ezt a funkciót mert jó lenne látni hogy megnézték e az üzenetem. Nem akarok hülyét csinálni magamból hogy egyfolytában írok valakinek mert azt hiszem hogy csak nem vette észre közben meg lehet hogy látta

2018. nov. 24. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

A 21. században vagyunk, az emberek többsége egész nap a teloján lóg. Ha valakit érdekelsz és akar veled beszélni hidd el észre fogja venni, hogy írtál neki.


Ha nem válaszol nagyon sokáig, akkor nem érdekled, felesleges fél óránként új üzenettel bombázni. Ha akar majd válaszol.

2018. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van benne igazság de ha meg nem érdeklem akkor miért húzott jobbra és miért kerültünk párba?
2018. nov. 24. 23:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már valamennyit beszéltetek, lehet csak megunta stb.

Ha az első üzenetre nem válaszol, arra még én se jöttem rá miért csinálják egyesek. Lehet csak véletlen húzott jobbra, tudja a fene.

2018. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első üzenet volt. Próbálkoztam már sima sziával is, sokan arra se válaszolnak. Most meg azt írtam hogy remélem nem zavarlak csak szimpatikusak tűnsz és gondoltam írok. Erre se jött válasz csütörtök óta. De az is lehet hogy nem is látta mert éjjel írtam
2018. nov. 25. 00:31
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen kezdésre én se sietnék válaszolni. Mi ez a remélem nem zavarlak? Ebből egy bátortalan, bizalomhiányos srác szűrődik le. Az üzeneted többi része is semmitmondó, mit lehet rá válaszolni a semminnkívül?
2018. nov. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert csak gyűjtik a likeokat... 10-ből 1 ha válaszol, teljesen mindegy, hogy komolyabb, hosszabb üzenetet írsz, vagy csak egy sziát. Én már nem is erőlködök, legtöbbször egy sziával lezavarom, ha vissza akar írni, akkor vissza fog, ha nem, akkor nem. Ha visszaír, akkor megerőltetem magam, és nem egy mizut írok neki. De ha úgy el van szállva magától, hogy köszönni nem tud, akkor minek gondolkodjak egy frappáns üzeneten.
2018. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elso valaszolonak igaza volt, ha akar a masik partner irni valamit, akkor ugyis fog irni, ebbol kifolyolag szeirntem felesleges lenne eza funkcio, h latja mindket fel h ellett-e olvasva az uzenet vagy nem. Most az hogy hulyet csinalsz magadbol... ez megis csak egy tarskereso applikacio, ne gondold tul.


Egy kis segitseg, hogy visszairjon a no: probalj olyan uzenettel kezdeni nala, ami kapcsolodik monjduk az erdeklodesi korehez, ez konnyen kikovetkezheto a kepei, leirasai, vagy a kozos erdeklodesi koreitekbol. Nem garantalom, h az osszes no vissza fog irni, de biztos jobb aranyt fogsz elerni, mint most.

2018. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!