Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Mennyire gyakori, hogy valaki 25 éves koráig egyáltalán nem dolgozott még semmit, nem volt még munkahelye, diákmunka se?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyeneket?
2021. aug. 27. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Az unokatestvérem (nő) 35 éves, életében nem dolgozott 1 órát, mindig a pasijai tartották el vagy a szülei, szégyen az a csaj. Amúgy szerintem elég ritka...
2021. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Én 22 vagyok most, 23 évesen fogom majd végezni az alapszakommal és tervezek mestert is végezni, aminek a végére 25 éves lennék. Eddig egyáltalán nem dolgoztam és a közeljövőben nem is tervezem. Maximum majd a mester alatt, ha már úgy látom lenne lehetőségem a tanulmányaimhoz kapcsolódó munkákra is, mert tapasztalatszerzés szempontjából nyilván jó lenne munkát vállalni. Viszont egyébként a szüleim tartanak el és ők fizetik az alap költségeimet, az ezeken felüli dolgokat pedig abszolút tudom finanszírozni az ösztöndíjamból és ajándékba kapott pénzekből is. Vidéken élek és itt kevés a lehetőség diákmunkák terén, tehát max. árufeltölteni, pultozni, pakolni, címerezni stb. tudnék elmenni, de amíg más okom nincsen rá nem érzem úgy, hogy megérné csak azért, hogy dolgozzak.
2021. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyet ismerek.
2021. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Én 25 éves koromig nem dolgoztam. Nagyon megbántam utólag, mert 2 év szenvedéssel fizettem érte. Végül kis szerencsével találtam egy egész jó munkahelyet...de érezhető a lemaradás, pl alig van összegyűjtött pénzem, akik meg 20-22 éves koruk óta dolgoznak, azok 27-28 évesen simán el tudnak költözni otthonról. 27F
2021. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Sűrűbben előfordul mint pl a rendszerváltás előtt, igen ismerek.
2021. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
En 27 vagyok, de eddig csak alibi munkam es 2 szakgyakom volt. Ebbol 1 kulfoldon. Oktobertol kezdek full timebande oszintennem vagyok tul motivalt. Legszivesebben inkabb tanulnek meg par evet vagy vallalkoznek. A multik tipikusan kizsigerlik a munkaerot, es alul is vagy fizetve.Komolyan mar ott tartok hmeg el se kezdtem a munkam de azon gondolkodom h mikor mondjak fel.
2021. szept. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számos eset fennállhat, ami miatt az illető nem dolgozott addig. Nem kell messzire menni, ott van rögtön a depresszió, ami már népbetegség lassan. Bőven elég az embernek a saját gondja. Egyébként ismerek nem is egy embert. Ritka, akik lustaságból nem dolgoznak.
2023. júl. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!