Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Mi volt az eddigi legnagyobb bók, amit kaptál?😊

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Közel 15 évvel fiatalabbnak nézett egy nő.

Bár nem óhajtottunk egymástól semmi közelebbit, de megérintett egy kicsit a dolog.

53/ffi

2021. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Utánfutóval téglát vittem egy ismerőshöz.


Egyszer bementem gyalog megnézni hogy hova is kell betolatni, hosszú keskeny udvar, a végén gyümölcsfákkal, és utána a félkész disznós ól. Na oda kellett betolatni:D


És sikerült kapásból az utcáról úgy betolatnom hogy egyszer sem mentem előrébb, még a gyümölcs fák között is manővereztem ott sem volt gond.

Mikor kiszálltam az fogadott hogy:

"AZ IGEN! Hol tanultál meg így tolatni? Én ilyet még nem is láttam... az izé meg még a kapun se tudott betalálni.." :D


Ez ott és akkor rohadt jól esett :D

2021. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Apám mondta, hogy: "Büszke vagyok rád és a fejlődésre amin kívül-belül átmentél. Sosem vártuk, hogy ekkora változás lesz, de nagyon örülünk anyáddal, hogy azzá váltál aki most vagy"

Ezt így vendégségbe, mások előtt. Nem tudom, hogy komolyan gondolta-e vagy csak azért mondta, mert magam alatt voltam és úgy érezte, kell mondania valamit, de úgy meghatódtam rajta, hogy bekönnyezett a szemem. Gyakran éreztem azt, hogy nem szeret annyira/közömbös felém, de mikor ilyen szépeket mond, megdicsér, az mindig nagyon jól esik. 😇

2021. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, hogy bóknak szánta, de tavaly, amikor vettem 2 üveg bort, a fiatal pénztárosnő személyit kért tőlem. Mikor furcsán kezdtem nézni rá, megkérdezte, hány éves vagyok. Mondom: 42. (Oké, baseball sapka és maszk volt rajtam, de szerintem 18-nál azért így is többnek látszom.) :)

...de kérdeztek már olyat is, hogy melyik egyetemen végeztem, majd nem akarták elhinni, hogy csak érettségim van.

2021. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztályos vizsgát kellett tennem a kilencvenes évek közepén katonaként a szakterületemből. Felkészültem - saját kútfőből összeállított részleteket felhasználva, - majd amikor eljött az idő, akkor számot adtam a tudásomról. Ennek a vizsgának a végén a vizsgáztató főtiszt megkérdezte, hogy melyik (szakirányú) főiskolán végeztem - és nem akarta elhinni, hogy éppen most küzdök még csak az érettségiért.
2021. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Tanáromtól általánosban: Gratulálok Józsi, már csak a janika hülyébb nálad az osztályból. Jól esett, senki se szeret utolsó lenni.
2021. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

Kissé mozgássérült vagyok, a járásomon látszódik. 1× mentem középsuliban délután korrepre egy helyre, fáradt voltam. Mentem az utcán, elmentem két nő mellett, majd amikor a sarkon befordultam, az idősebbik utánam kiabált:

"Az ilyennek tolókocsi kellene".

Ez egy "nagyon szép bók volt, főleg egy nőtől, aki valószínűleg szült már korábban gyereket magának...

2021. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

"Ha normálisan öltözködnél akkor jól néznél ki."

Meg egyszer kb 10 évesen miután le lett vágatva a hajam, akkor azt mondta az egyik lány hogy "Így úgy nézel ki mint egy nyuszi" 🤷‍♂️

2021. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én csávó vagyok, de nekem soha, semmi szépet nem mondtak
2021. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt mondta nekem valaki, miután énekelni hallott, hogy gyémánt van a torkomban:)
2021. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!