Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az eddigi legnagyobb elért...

Mi az eddigi legnagyobb elért célod?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptam álmaim nyugis munkáját, amit imádok csinálni.
2020. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Felvettek abba a középiskolàba, ahova menni akartam. -> Egy ideig tetszett is, de aztán a többi évet szenvedèssel töltöttem ott.

Gimi után felvettek egy jó szakmára. -> Ezzel nincs baj.

Elkezdtem a jogosítványt. -> Nem tudom megcsinálni, agyilag zokni vagyok megtanulni vezetni.

Dolgoztam egy olyan melóhelyen, amire mindig vágytam. -> Kiderült nem olyan jó, mint hittem.

2020. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
még nem vetettem le magam egy ház tetejéről...
2020. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Középsuliból kirúgtak, mert az egyik tanárral ugyan arra az osztálytársamra hajtottunk - majd elgondolkodtam, hogy miért hagytam, miért nem tiltakoztam, harcoltam (elvégre semmi vesztenivalóm nem volt).

Na akkor határoztam el, hogy nekem soha senki nem fog parancsolni! Nem is dolgoztam soha senkinek, és jól menő sikeres vállalkozó lettem, így már esély sincs rá, hogy belekényszerítsenek valamibe :)

29/F

2020. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Őszintén ha belegondolok, magam is negatívnak érzem, pedig ez az igazság. Kb. semmi.

Na jó, annyi mégis, hogy 10 éve még képtelen voltam beilleszkedni (vagy akár velem egykorúakkal témát találni), mára már talán... valamilyen szinten sikerül a beilleszkedés.


Legfőbb célom volt egy végzettséget szerezni, ami tetszik és abban dolgozni. 27 éves koromban az első meglett, a második nem, pedig 2019 november óta 3-szor hittem azt, hogy már révbe értem. Hát nem.

Gyenge vagyok, 0 állóképesség, 0 izomerő, pedig sportolok - de ha emberek beszélgetnek a testmozgásról, az szokott kiderülni, hogy a semmiből is sokkal többet bírnak, mint én gyakorlás után, ha pedig rendszeresen csinálják, hússzor gyorsabban fejlődnek. Például a futástól azért ment el a kedvem, mert nálam 10 évvel idősebbeknek ezerszer jobban ment úgy, hogy konkrétan nálam kevesebbet mozognak és kevesebbszer is futottak.

Érzékeim tompák, egyensúlyérzékem nincs.

Logikai készségem szűk 10 éve még a normál szint alatt volt, mára embertelen mennyiségű tanulással valószínűleg kicsivel átlag alatti lehet. Inkább ne méretném le még egyszer. Pedig a reál érdekel.

Pasit fogalmam sincs, hogyan fogok szerezni, illetve nem is szerezni, hanem megtartani a mentális gondjaim miatt.

Nyaralni nem szoktam, kevés a szabadidőm és abban általában semmi extrát nem csinálok.

Félretenni érdemben nem tudok (sőt, ha a háztartási gépek állapotát nézzük, továbbra is csökkenni fog a pénzbeli vagyonom).

Megszereztem a jogsit, de rettegek vezetni + nincs koncentrációs készségem (a múltkor rollerrel is nekimentem egy fának, de kajak).


Amit elértem, azok picibb célok 2012-ben és 2014-ben, kisebb kirándulással kapcsolatosak.

Nameg egy büfédiploma, amivel még nem töröltem ki, ahhoz kemény és nem jó az alakja.



27N

2020. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Diploma, még régen.
2020. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyedül vezettem repülőgépet
2020. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A PhD fokozatom megszerzése.
2022. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100 millió! :) 4-es voltam...
2022. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Annyi készpénz vagy akkora (ingatlan és ingó)vagyon?
2022. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!