Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most hogy kommunikáljak vele?

Most hogy kommunikáljak vele?

Figyelt kérdés

Nem párkapcsolati kérdés, ne tegyétek át moderátorok.

Volt egy lány, megismerkedtem vele, beszélgettünk, de én nem akartam, most meg mégis akarok, de már nem olyan nyitott felém. Mit tegyek hogy olyan legyen mint az elején?


2021. aug. 29. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Küzdj érte!
2021. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Próbálj meg nagyon kedves lenni vele, hátha ő is nyit megint.
2021. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén beszélj vele erről.
2021. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem ismerem "közelről", csak cringe lenne... Egyből menne csak az álszenteskedés. "jajj dehogyis:))" "semmi, csak elfoglalt voltam" "Na messssélj mi újság van?" stb
2021. aug. 29. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
A kérdésre válaszolva kérdezd meg tőle , hogy tetszel vagy nem neki. Mindannyian kedveljük, ha valaki kezdeményez és belevalo és nem szégyenlős
2021. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Olyan nem lesz, mint az elején. Gondolom ő nyitottabb volt, te tartózkodóbb így ő is az lett és nyit más felé. Senkire nem fognak várni, hogy szeretne-e valamit vagy sem, főleg, hogy egy csajnál azért többen "állnak sorba". Én se voltam az a húde népszerű, de 3-4 fiú mindig írt, esetleg közelebbi kapcsolatot szeretett volna. Esetleg próbálhatsz megint jobban nyitni, de valószínű ez a hajó már elment.
2021. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!