Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzett már így?

Más is érzett már így?

Figyelt kérdés

A tesóm nemrég kezdett el randizni..örülök a boldogságának, de olyan mintha elvennék tőlem. Tudom nem a tulajdonom, de nagyon közel állunk egymáshoz és olyan mintha..Plusz rossz érzés hogy mintha én senkinek se kellenék.Tudom mindenki életébe eljön a szerelem..csak..


Kérlek csak segítő kommenteket írjatok..



2021. aug. 30. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, fog majd veled is foglalkozni. Addig meg kell szokni, miattad nem lehet szingli
2021. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Bele se merek gondolni, hogy hogy reagálsz majd rá ha elköltözik...
2021. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
1-es vok, bár nem akarlak piszkálni, de a 7 éves unokaöcsém, ki nagyon hisztis, még ő sem nagyon szomorkodik (csak kicsit), hogy fél nővérével nem sokat találkozik. Egyedül arra kedzett el bőgni, mikor azt mondta viccből, hogy elköltözik (bár egy év múlva már lehetséges, remélem addig nem lesz ilyen).
2021. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!