Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amióta leérettségiztem, és...

Amióta leérettségiztem, és nem vagyok nappalin, úgy érzem kiszabadultam, élek, más is érez/érzett így?

Figyelt kérdés

Tavaly végeztem a gimnáziumban, tovább tanulásban levelezősre mentem, mert nem akartam tovább szenvedni a nappali rendszerben. Azóta lett egy munkahelyem, ahol páran jóban vagyunk (idősebb mindenki mint én, aki 20 vagyok), jogosítvány, nem sokára autót veszek, stb. Érzem, hogy élek, hogy szabad vagyok mint a fogságából szabadult madár vagy musztáng. Nincs szorongás, megfelelési kényszer a tanároknak, tesi óra, avagy nyilvános megszégyenítés (utcán futások, iskola körök), , azt sportolok amit akarok, ahogy akarom, ahogy tetszik, szabad idő beosztásban. Nincs több osztállyal össze zártság, kirándulás, hanem azt nézek meg amit akarok, amikor szeretném. Nincs nyavalyás, hogy ezt nem akarom, azt nem akarom, nincs csoport munka, szabadon osztom be a tanulni valóm és az időm, fix nyolc órát vagyok a munkahelyen, amiért fizetés jár, nem nyivákol senki, mert valami nem tetszik.

Szóval amióta kikerültem az iskola padból, egyre inkább felszabadult vagyok, nő az önbizalmam is. Az iskolai éveim alatt nagyon sokat sírtam, rettegtem, minden erőmmel a végzést vártam. Persze voltak jó pillanatokn(mindna barátaihoz kötheto,, akik másik osztályba jártak) amiket nem cserélnék el, de ez volt a kevesebb.


2018. ápr. 6. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt nálam is annyira örültem hogy megszabadulok a sulitól sokan meg csak leszóltak hogy majd ha mész dolgozni megtudod milyen az élet

Már 2 éve dolgozok és az arcukba nevetek minden egyes alkalommal hogy hát nem is

2018. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, erről van szó, kedves 1# válaszoló! Minket is riogattak, hogy vissza sírod, ha kikerülsz az életbe...

Aha, a nagy lócitromot :D Legalábbis nekem bejött ez az Élet nevű dolog.

2018. ápr. 6. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

:DD Fu nekem a gimi maga volt a pokol, pár gyökér miatt (is). Nem is szeretek rá emlékezni.

Hajrá, fiatal vagy és indul az élet!

2018. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak legyek már túl rajta én is, idén érettségizem!


Végre elkezdhetnék komolyabban rajzolni, állatvédelemmel foglalkozni, megtanulni normálisan főzni, mehetek majd bringatúrákra és befejezhetem a jogsit, ha már el kellett kezdenem!

Megszabadulhatok a folytonos stressztől, az állandó elnyomástól, megfelelési kényszertől! Elegem van már a gyomoridegtől... 10.-ben a rengeteg stressztől depressziós lettem, egy évig jártam pszichológushoz, és kialakult a PCO szindrómám. Most így érettségi előtt is van 3 ciszta a bal petefészkemben, a melleimben pedig összesen 5...


Annyira várom már, hogy vége legyen!

2018. ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!