Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is felidegesít hogy...

Mást is felidegesít hogy amikor bejönnek a szobájába utána kimennek és nyitva hagyják az ajtót mikor az be volt csukva?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Igen! De rég volt már ilyenben részem, és mennyire jól van ez így!
2021. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem igazán. Becsukom és kész .
2021. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Igen, főleg amikor ez egymás után történik meg sokszor. Nem csukja be, majd mikor becsukom, jön megint kinyitni, hogy itt felejtett valamit.
2021. aug. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!!
2021. aug. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Huhh, nagyon!
2021. aug. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban sokszor előfordult. Tanultam az asztalnál, az ajtó pont azért volt becsukva, mert csöndre volt szükségem. Anyukám bejött, kérdezett valamit, kiment és nyitva hagyta az ajtót. Én fölálltam, becsuktam, 10 perc múlva megint bejött kérdezni valamit, megint nyitva hagyta, mikor kiment. Ez valóban idegesítő.
2021. aug. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgyis idegesítő, hiába a szülőé a ház, tisztelje már meg a gyereket annyival hogy nem mászkál be és túr fel minden fiókot valami mondvacsinált indokkal. A szobámat én is kulcsrazárom, mert rohadt idegesítő hogy állandóan bemennek (anyám vagy nagyanyám/mindketten)mikor nem vagyok otthon. Ezt onnan tudom, hogy bizonyos dolgok nem úgy voltak ahogy én hagytam. Persze idióta módon védekeznek azzal, hogy ők "nem" mennek be. Aztán nagy túrót, volt már olyan, hogy nagyanyám hangján és testtartásán érződött miszerint belül már szinte ordít hogy "mennyé má dolgozni, mennyé már! INDULJ MÁR!"
2021. aug. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg ha filmet nézek vagy olvasok.
2021. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Nekünk általánosban, ha valami ajtót nyitva hagytunk, a tanítónő megkérdezte, hogy "otthon lepedőn jársz?". S vissza kellett menjél becsukni.

Erre fel pont anyám nem képes becsukni az ajtót. Vagy lekapcsolni a villanyt. S eszében sincs visszajönni, ha rászólok.

2021. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesít (bár nem annyira nagyon), és szintúgy anya szokta ezt csinálni. Szobámban vagyok, ajtóm csukva, ő bejön kérdez/mond valamit, majd kimegy, de az ajtó nyitva marad. Ha épp tanulok, vagy olvasok, akkor megkérem, hogy legyen szíves csukja be, de szinte mindig az a válasz, hogy "majd felállsz". Erre én becsukom, visszamerülök az addigi teendőimbe, anya újra bejön és kezdődik elölről :D


Pont ezzel kapcsolatos mémet küldött egyik barátnőm, és kiderült, hogy vele is szakasztott ez a helyzet :D

2021. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!